چگونه ۵G می تواند فیلم سازی را برای همه سازندگان آسان کند!

فیلم سازی به عنوان یک شکل هنری مطمئناً در دسترس همگان است.

0

جاش گلد ،تهیه کننده اجرایی در RYOT ،می گوید: “ساخت فیلم یکی از‌پردرآمدترین و سخت ترین کارها است.” “برای ساختن داستانی که واقعاً می خواهید بسازید ،باید پول آن را پیدا کنید ،تصمیمات خیلی سخت بگیرید و این کار زمان زیادی از شما می برد.”

حتی با وجود فیلم های مستقل موفق ، برای جمع آوری گروه های پشتیبانی ، بازیگران ، مجموعه ها و تدوینگران ، منابع انسانی و مالی زیادی لازم است.

جاش گلد ، تهیه کننده اجرایی در RYOT ، می گوید: “ساخت فیلم یکی از‌پردرآمدترین و سخت ترین کارها است.” “برای ساختن داستانی که واقعاً می خواهید بسازید ، باید پول آن را پیدا کنید ،تصمیمات خیلی سخت بگیرید و این کار زمان زیادی از شما می برد.”

فناوری های جدید به استودیوها و فیلمسازان مستقل این امکان را می دهد تا آخرین پیشرفت ها را به نمایش بگذارند و روند پشت صحنه خود را بهبود بخشند – و اکنون به لطف بخش عمده ای از Verizon 5G Ultra Wideband ، حتی می توان شاهد دموکراتیزه سازی بیشتر فیلم های با کیفیت بالا بود.

سازندگان همه راه‌ها و ابزارهایی را برای تولید و به اشتراک گذاری پروژه های پیشرفته از نظر فناوری در اختیار دارند و به آنها کمک می کنند تا نگرانی خود را در مورد هزینه ، تدارکات و دسترسی کمتر تحقق بخشند. تنها محدودیت، دید هنری آنها خواهد بود.برای هر عکس ، ممکن است کارگردانان و سینماگران مکانی را در نظر داشته باشند ، اما یافتن موقعیت مکانی واقعی برای مطابقت با این چشم انداز ، کاری طولانی و سخت است. و بیشتر اوقات ، فیلم ها به زندگی در چند مکان مختلف احتیاج دارند.

گلد می گوید: “انجام نقشه های پیش بینی محلی و سنتی، روزها یا حتی هفته ها به طول می انجامد. دستیاران ما به بیرون می روند و هزاران عکس می گیرند ، سپس آنها را برمی گردانند و برای مدیر تدوین می کنند.”

اما هنگامی که هواپیماهای بدون سرنشین به دوربین ۵G مجهز شوند، قادر به دسترسی به مکان های غیرقابل دسترسی قبلی ، بررسی زمین بیشتر در زمان کمتر و بهره گیری از ابزارهای خودکار برای عکسبرداری بهتر و فرآیندهای ترخیص سریعتر خواهند شد.

فناوری دوربین های بدون سرنشین طی سال های اخیر بسیار پیشرفت کرده است ، اما هیچ راهی فوری برای بارگیری و تحلیل فیلم های با وضوح بالا وجود ندارد.
با فناوری تلفن همراه ۵G ، اندازه پرونده بزرگ و فیلمبرداری از راه دور مانعی نخواهد داشت.شاملین توضیح می دهد که بعضی از روزهای فیلمبرداری می تواند به طور قابل توجهی بیشتر از زمان واقعی فیلمبرداری به زمان تنظیم و خرابی نیاز داشته باشد. و در کنار همه اینها، ایمنی و فاصله اجتماعی نیز به یک عامل سخت تبدیل می شود.

اما با استفاده از ۵G ، دیگر نیازی به انتقال همه این داده ها از طریق اتصالات سخت افزاری نیست.

تأخیر کمتر ، نرخ داده بالاتر و افزایش پهنای باند می تواند تولید را به شبکه های تلفن همراه از راه دور منتقل کند.

فناوری های مبتنی بر ابر ۵G و ۵G می توانند وابستگی به فناوری ، مهندسی و کارکنان در محل را کاهش دهند. ۵G قادر خواهد بود همه داده ها را کنترل کند ، به جای اینکه در اطراف کابل ها بچرخید و به یک خدمه بزرگ نیاز داشته باشید.

به زودی ،۵G می تواند به صرفه جویی زیادی در وقت و هزینه استودیوها تبدیل شود ، در حالی که به طور همزمان به نسل بعدی استعدادهای خلاقیت نیز قدرت می بخشد. تمام مراحل ساخت فیلم می تواند به سطح بالاتری برسد و روش های قدیمی انجام کار با حل شدن محدودیت های فنی تکامل می یابد.

شاملین می گوید: “طی دو تا سه سال آینده ، این فن آوری شروع به کار می کند ، در همه جا فراگیر می شود و حتی فیلم ساز مستقل را نیز مختل می کند.” “شما میتوانید دوربین هایی را ببینید که دارای ۵G هستند ، و در آنجا مستقیما در فضای ابری ضبط و‌ ویرایش می کنید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.