افزوده شدن ویژگی «بهترین کیفیت» به واتس‌اپ

0

واتس‌اپ سرگرم کار روی تنظیماتی است که به کاربران اجازه می دهد تصاویر و ویدیوها را با بهترین کیفیت به مخاطبانشان ارسال کنند

به گزارش شنبه پرس به نقل از ایسنا، تنظیمات “بهترین کیفیت” احتمالا در نسخه آینده واتس‌اپ در کنار گزینه های “اتو” و “دیتا سیور” عرضه می شود و به کاربر امکان می دهد کیفیت رسانه ای که به مخاطبانش ارسال می کند را در بخش “ذخیره سازی و دیتا” تنظیم کند. در حال حاضر چنین بخشی در هیچ کدام از نسخه های واتس‌اپ وجود ندارد.

با عرضه این قابلیت، کاربران بین این که تصاویر و ویدیوها را فشرده کرده و در فضای اطلاعاتشان ذخیره کنند یا آنها را در بهترین کیفیت ممکن ارسال کنند یا به واتس‌اپ اجازه دهند به طور اتوماتیک سطح بهینه برای فشرده سازی فایل‌ها را انتخاب کند بالاخره حق انتخاب پیدا خواهند کرد.

این تنظیمات در به روزرسانی واتس‌اپ که به برنامه بتای گوگل پلی ارسال شده و توسط وب سایت WABetaInfo مشاهده شده، موجود است. این گزینه احتمالا برای نسخه عمومی اندروید این اپلیکیشن عرضه خواهد شد اما زمان آن مشخص نیست. همچنین گزینه بهبود بیشتر کیفیت تصاویر به نسخه iOS هم خواهد آمد زیرا واتس‌اپ معمولا قابلیت‌های مشابه را برای همه نسخه های اپلیکیشن خود عرضه می کند.

بر اساس گزارش تِک کرانچ، این خبر خوبی برای کاربرانی است که به دلیل کاهش کیفیت، از اپلیکیشنهای پیام رسان در iOS یا اندروید برای ارسال تصاویر و ویدیوهای مورد علاقه شان استفاده نمی کنند. اپل مسیج کیفیت تصویر اصلی را در بیشتر اوقات حفظ می کند. در این بین قابلیت پشتیبانی همزمان واتس‌اپ از چند دستگاه هم در راه است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.