پین کردن پیام‌ها در دایرکت برای تمامی کاربران

0

به گزارش شنبه پرس به نقل از دیجیاتو، توییتر قابلیت پیام پین شده را تاکنون فقط در دسترس مشترکین سرویس تیک آبی قرار داده بود. حالا تمام کاربران اندروید، iOS و نسخه وب این شبکه اجتماعی محبوب نیز می‌توانند پیام‌های مورد نظر خود را در بالای صفحه پین کنند.

البته به نظر می‌رسد که این ویژگی هنوز به طور کامل در دسترس تمام کاربران قرار نگرفته باشد اما توییتر در حساب پشتیبان خود اعلام کرد که به صورت عمومی منتشر شده است. با این وجود، اگر در موبایل اندروید یا iOS خود بخش پیام‌هایی توییتر بروید، می‌توانید با کشیدن انگشت خود روی یکی از مکالمات آن را پین کنید. در نسخه وب نیز با انتخاب گزینه «Pin conversation» که زیر منوی سه نقطه‌ای قرار دارد، می‌توانید این کار را انجام دهید.

پس از پین کردن مکالمات خود، آن‌ها در بخش جداگانه‌ای تحت عنوان «مکالمه‌های پین شده» در بالای صفحه مشاهده خواهند شد.

هرچند این قابلیت می‌تواند برای دسترسی ساده و آسان‌تر به برخی مکالمات مفید باشد، اما باید به این نکته اشاره کرد که در حال حاضر تنها می‌توان شش مکالمه را پین کرد.

روند انتشار ویژگی‌های جدید توییتر

توییتر در سال جاری از سرویس اشتراکی Twitter Blue خود رونمایی کرد که برخی قابلیت‌ها مانند «ویرایش و اصلاح توییت‌ها قبل از ارسال» را در دسترس مشترکان آن قرار می‌دهد. هزینه اشتراک این سرویس جدید برای کاربران کانادا حدود 2.89 دلار و برای کاربران ایالات متحده 2.99 دلار تعیین شده است. با این حال لیبل جدیدی تحت عنوان Twitter Blue Labs نیز ایجاد شده که قابلیت‌های جدید این شبکه اجتماعی را پیش از عرضه عمومی در دسترس مشترکین این سرویس پولی قرار می‌دهد.

توییتر توضیح می‌دهد که ویژگی‌های معرفی شده تحت عنوان این لیبل، ممکن است به طور کلی حذف شوند، در دسترس تمام کاربران قرار بگیرند یا فقط برای مشترکین منتشر شوند. اخیرا دو ویژگی جدید برای Twitter Blue Labs معرفی شده بود که «آپلود ویدیوهای طولانی‌تر» و «تصویر پروفایل NFT» هستند و باید دید در آینده چه تصمیمی برای آن‌ها گرفته خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.