شبکه اجتماعی ترامپ در اپ استور عرضه شد

0

اپ «تروث سوشال» دونالد ترامپ در اپ استور اپل عرضه شد. برخی کاربران برای ثبت حساب کاربری در این شبکه اجتماعی با چالش روبرو بودند.

به گزارش شنبه پرس به نقل از جهت پرس، «تروث سوشال»، شبکه اجتماعی دونالد ترامپ، در اپ استور اپل ارائه شده است. این امر نشان دهنده بازگشت رییس جمهور سابق آمریکا به شبکه های ا جتماعی پس از مسدود شدن حساب کاربری اش در چند پلتفرم از جمله توئیتر و اینستاگرام است.

اپلیکیشن این شبکه اجتماعی اندکی قبل از نیمه شب یک شنبه ( به وقت آمریکا) در اپ استور برای دانلود عرضه شد. برخی از کاربران اعلام کردند برای ثبت حساب کاربری در این اپ با مشکلاتی روبرو یا به فهرست انتظار اضافه شدند و این پیام برایشان نمایش داده شد: به دلیل تقاضای زیاد، شما را در فهرست انتظار قرار دادیم.

این اپلیکیشن توسط شرکت «گروه رسانه و فناوری ترامپ» به رهبری دوین نونز ( نماینده سابق جمهوری خواه) راه اندازی شده و به گروهی از شبکه های اجتماعی پیوسته که خود را از حامیان آزادی بیان معرفی کرده اند و امیدوارند کاربرانی را جذب کنند که معتقدند دیدگاه هایشان در پلتفرم های اجتماعی وسیع، سرکوب می شود.

افرادی که طی مرحله آزمایشی دعوتنامه استفاده از اپ را دریافت کرده بودند، اکنون می توانند از آن استفاده کنند.

پس از حمله حامیان ترامپ به کنگره در ۶ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی و در پی شکست او در انتخابات ریاست جمهوری، فیس بوک، یوتیوب و توئیتر حساب کاربری وی را مسدود کردند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.