مدیرعامل ردیت، تیک‌توک را ویروس خواند

0

تیک‌توک(TikTok) یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در سراسر دنیا است. با این حال به تازگی مدیرعامل استارتاپ ردیت(Reddit ) درباره این اپلیکیشن صحبت‌ کرد و آن را ویروس نامید.

استیو هافمن، هم‌بنیانگذار و مدیرعامل ردیت در پنل مباحثه‌ای با الیوت شراج ( Elliot Schrage) مدیر سابق سیاست‌گذاری و سم لسین (Sam Lessin) مدیرمحصول اسبق فیسبوک، درباره تیک‌توک حرف‌های توهین‌آمیزی زد. در این پنل وقتی درمورد قابلیت‌های نوآورانه تیک‌توک بحث شد، هافمن جبهه‌گیری سختی کرد با این حال اظهار داشت استارتاپ‌های سیلیکون‌ولی می‌توانند چیزهای زیادی را از این اپلیکیشن یاد بگیرند.

هافمن گفت:«‌ممکن است از حرف‌هایم پشیمان شوم اما فکر می‌کنم این اپلیکیشن همانند ویروس می‌ماند. نمی‌توانم خودم را قانع کنم که این اپ را  در موبایلم نصب کنم.»

استیو هافمن در ادامه صحبت‌هایش می‌افزاید:« به طور مکرر به مردم می‌گویم این اپلیکیشن جاسوسی را در تلفن‌هایشان نصب نکنند.»

استیو هافمن در مقابل گروه بزرگی از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان سیلیکون‌ولی در کنفرانسی که به آن « سوشال 2030» می‌گفتند؛ از اپلیکیشن تیک‌توک انتقاد کرد.

این نقد منفی درباره اپلیکیشن تیک‌توک به منظور انتقاد از فعالیت‌های برنامه فوق و تاثیر آن برروی کاربران گفته شد. اپلیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی از مباحث داغ رویدادهای استارتاپی در سراسر دنیا است و پر مخاطب‌ترین بخش از رویداد سوشال 2030 نیز مباحثه در پنل شبکه‌های اجتماعی بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.