کارگاه رایگان آشنایی با بیزینس مدل‌های صنعت پرفرصت بیمه

0

شبکه نوآفرینی پلنت به عنوان اولین مرکز نوآوری در صنعت بیمه محلی است برای همه کسانی که دغدغه خلق کسب‌و‌کارهای نوآورانه و راه‌اندازی استارتاپ در بیمه دارند.

 

کار پلنت این است که خبرگان صنعت بیمه و استارتاپ‌های اینشورتک را به صورت هدفمند به یکدیگر متصل کند با این امید که از دل این ارتباط، ایده‌هایی نو برای تحول صنعت سنتی بیمه متولد شوند.

پلنت در نتیجه تعامل مداوم با شرکت‌های مختلف بیمه، بیمه مرکزی و پژوهشکده بیمه تلاش می‌کند مسئله‌های این صنعت را استخراج کند و بعد، با کمک استارتاپ‌ها و متخصصان فناوری و برای این مسئله‌ها راه‌حل‌های نوآورانه پیدا کند. این راه حل‌ها در نهایت می‌توانند به بیزینس مدل‌های جذابی تبدیل شوند که کسب‌و‌کارهای جدیدی در صنعت بیمه را شکل خواهند داد.

امروزه موج استارتاپ‌های اینشورتکی به ایران نیز رسیده است. با پیشرفت تکنولوژی‌، توقع مشتریان زیاد شده است و حداقل چیزی که نیاز دارند سرعت بالا است. اگر یک شرکت بیمه‌ای بخواهد زنده بماند و به فعالیت‌های خود ادامه دهد، باید با قرار گرفتن در کنار استارتاپ‌ها و تعریف مدل‌های چابک  تمرکز خود را روی مشتری قرار دهد.

محورهای وبینار:

  • چرا بیمه می‌تواند برای استارتاپ‌های ایرانی یک فرصت بزرگ باشد؟
  • مسئله‌های صنعت بیمه در ایران چیست؟
  • چطور می‌توان بر پایه این مسئله‌ها کسب‌وکار راه‌اندازی کرد؟
  • استارتاپ‌های بیمه‌ای در دنیا چطور موفق شده‌اند؟
  • چه ابزارهای فناوری می‌تواند منجر به درآمدزایی در صنعت بیمه باشد؟

کارگاه رایگان آشنایی با بیزینس مدل‌های صنعت پرفرصت بیمه به صورت وبینار و در تاریخ سه‌شنبه ۲۷ خرداد از ساعت ۱۶ الی ۱۷:۳۰ برگزار خواهد شد. در این کارگاه ایمان جلیلی، مدیر بازاریابی و ارتباطات شبکه نوآفرینی پلنت سخنرانی خواهد کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام در این کارگاه از طریق لینک https://evnd.co/gx61S اقدام نمایند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.