پادپرس کمپینی برای رفع مشکلات مدیریتی استارتاپ‌ها برگزار می‌کند

0

در این روزها به کرات شاهد به بن‌بست رسیدن کار استارتاپ‌های جوان ولی ناموفق هستیم. وقتی به دنبال دلایل این امر می‌رویم از جمله متهمان همیشه حاضر در لیست به ضعف کار تیمی و مشکلات مدیریتی بر می خوریم. در همین راستا استارتاپ پادپرس اقدام به برگزاری کمپینی در جهت هم اندیشی و ارائه راه حل برای این دست مشکلات کرده است.

سهیل ملازاده، مسئول ارتباطات پادپرس در این زمینه می‌گوید: «ما در استارتاپ جوان پادپرس، باور داریم با هم فکری و هم‌افزایی راجع به مسائل مهم، سریع‌تر می توانیم به راهکارهای موثر برسیم. به همین دلیل در آذر ماه امسال، در کمپین مجازی قصد داریم به صورت متمرکز مسائل موجود در حوزه‌های کار تیمی و مدیریت کسب‌وکاررا از افراد حاضر در این اکوسیستم جمع‌آوری کنیم و در قالب بانکی از پرسش‌ها در دسترس متخصصان این حوزه قرار دهیم.»

به گزارش شنبه‌پرس، ملازاده درباره چگونگی و نحوه برگزاری این رویداد اضافه کرد: «این برنامه در قالب میزگردی مجازی و از طریق سایت پادپرس و با قصد تامین محتوای باکیفیت فارسی در این حوزه‌ها پیش برده می‌شود. در این کمپین بیشترین تعداد سوالات و مسائل موجود در این زمینه را از سرتاسر ایران گردآوری می‌کنیم، به این شکل بانکی از سوالات که ممکن است افراد در زمان و مکان‌های مختلف با آنها روبرو شوند، به اشتراک گذاشته می‌شود.»

او ادامه می‌دهد که پس از دسته‌بندی و اولویت‌بندی سوالات که توسط متخصصان و کارشناسان داخلی و خارجی انجام می‌شود، در نهایت جواب‌های با کیفیتی بر اساس خرد جمعی فراهم خواهد شد و دانش و تجربه به دست آمده به صورت آزاد در دسترس همه علاقمندان قرار می‌گیرد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.