هلدینگ صباایده،سینماتیکت را خرید

0

به گزارش شنبه‌پرس، هلدینگ صباایده که سابقه ۱۵ سال فعالیت در کسب‌وکارهای فناورانه را دارد و فعالیتی تخصصی در دو حوزه VOD و UGC انجام می‌‌دهد اقدام به خرید سینماتیکت کرده است.سینماتیکت نیز پلتفرمی با سابقه هشت سال حضور در صنعت سینما ایران است که به عنوان قدیمی‌ترین و اولین سامانه فروش آنلاین بلیط سینما شناخته می‌شود.

صباایده که تا پیش از این ۴۵ از سهام سینماتیکت را در اختیار داشت، با هدف حمایت بیشتر از کسب‌و‌کارهای مرتبط با زمینه فعالیتش، اقدام به خرید باقی مانده سهام سینماتیکت کرده است. لازم به ذکر است سینماتیکت قدیمی‌ترین سامانه فروش آنلاین بلیت سینما در ایران است. این پلتفرم با سابقه هشت سال حضور در صنعت سینما ایران به عنوان قدیمی‌ترین و اولین سامانه فروش آنلاین بلیت سینما شناخته می‌شود

از اهداف دیگر صباایده برای این سرمایه‌گذاری تحول در حوزه بلیت فروشی آنلاین سینما، می‌توان به ایجاد رونق در بازار بلیت فروشی آنلاین با هدف حمایت از سینماها و سینماداران، توسعه دانش فنی و زیرساختی سامانه بلیت فروشی در حوزه فرهنگ و هنر، نزدیک‌کردن بیشتر فضای آفلاین و آنلاین سینما و نیز رقم زدن چشم اندازهایی برای بهبود خدمات محتوایی در آینده سینمای ایران اشاره کرد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.