مشاوره رایگان کسب و کار در هفته جهانی کارآفرینی

0

روز مشاوره رایگان کسب و کار (هم آفرینی) رویدادی یک‌روزه از سری رویدادهایی است که در هفته جهانی کارآفرینی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، روز مشاوره رایگان کسب و کار (هم آفرینی) رویدادی یک‌روزه از سری رویدادهایی است که در هفته جهانی کارآفرینی برگزار خواهد شد. در این رویداد تعدادی از مشاوران و اساتید حرفه‌ای کسب‌وکار به سوالات صاحبان ایده، استارتاپ‌ها و دانشجویان در شرف راه‌اندازی کسب‌وکار پاسخ خواهند داد.

سوالات پیش از رویداد از طریق فرم درخواست مشاوره وب‌سایت، به صورت پیام صوتی و یا مکالمه تلفنی جمع آوری شده و سوالاتی که ویژگی‌های تعیین شده را داشته باشند برگزیده شده و به مشاوران با تخصص‌های مرتبط ارجاع داده خواهد شد.

راه اندازی و استقرار کسب‌وکار، توسعه کسب و کار، ارزیابی ایده و خلاقیت، تجاری سازی ایده‌های خلاق و تبدیل آن‌ها به محصول یا خدمت نهایی، بازاریابی، بازاریابی دیجیتال، فروش و تبلیغات/ راهکارهای افزایش فروش، تولید محتوا و روابط عمومي تعدادی از حوزه‌هایی است که مشاوران به سوالات پاسخ خواهند داد.

در روز برگزاری رویداد به این سوالات به صورت حضوری، آنلاین یا با پوشش رادیویی توسط بهترین مشاوران هر حوزه پاسخ داده خواهد شد.

مدت زمان پاسخگویی به هر سوال به صورت حضوری 20 دقیقه، مکالمه آنلاین 10 دقیقه و رادیویی 5 دقیقه خواهد بود.

این رویداد روز شنبه دوم آذر ماه برزگار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.