مستربلیط: هنوز درمورد فیلترینگ نتیجه‌ای حاصل نشده است

این استارتاپ در حالی فیلتر شده که مجوزهای ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی و ای‌نماد را دارد

0

مدیر مارکتینگ مستر بلیط: این فیلترینگ علاوه بر این‌که بدون اطلاع بوده دقیقا در روزهای آخر هفته که روزهای اوج خرید بلیت هستند اتفاق افتاده است و این کار ضرر مالی شدیدی برای کسب‌وکار ما به بار داشته است و به نام برند و اعتماد مشتریان این شرکت آسیب وارد کرده است.

در پی فیلترینگ پنجشنبه 22 شهریورماه که برخی از کسب‌و‌کارهای حوزه گردشگری و فروش آنلاین بلیت را درگیر کرد، وب‌سایت و اپلیکیشن مستر بلیط نیز فیلتر شد. از آنجایی که این فیلترینگ بدون اطلاع و ذکر دلیل قبلی انجام گرفته، مشکلاتی را برای این کسب‌وکار ایجاد کرده است.

 

متن بیانیه مستر بلیط

سایت‌های فروش بلیت از جمله «مستر بلیط» و چندین سایت دیگر در تاریخ پنج‌شنبه، بیست و دوم شهریور بدون هیچ‌گونه اطلاع قبلی فیلتر شدند. در این راستا محمد صالح هجینی، مدیر مارکتینگ مستر بلیط، بیانیه‌ای منتشر کرده است که در ادامه متن این بیانیه ارائه می‌شود.

مستر بلیط سامانه تهیه آنلاین بلیط سفر در حوزه اتوبوس، هواپیما و قطار و در واقع یکی از فعالان حوزه فروش بلیت در ایران است. این کسب‌وکار در حالی فیلتر شده که مجوزهای ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی و ای نماد را نیز کسب کرده بوده است.

محمدصالح هجینی، مدیر مارکتینگ «مستر بلیط» در خصوص فیلترینگ این کسب‌وکار گفت: «متاسفانه این اقدام، خدمت‌رسانی مِستر بلیط به ده‌ها هزار مشتری که به صورت روزانه از سیستم مستر بلیط استفاده می‌کنند را دچار مشکل کرده و باعث شده مشتریان قادر به رزرو، پیگیری و کنسل کردن بلیط‌های خود نباشند.»

 

اعمال فیلترینگ در روزهای آخر هفته و بدون اطلاع قبلی

او در ادامه با اشاره به این که بهتر است قبل از فیلترینگ هر کسب‌وکار، این مساله به کسب‌وکارها اطلاع‌رسانی شود گفت: «این فیلترینگ علاوه بر این‌که بدون اطلاع بوده دقیقا در روزهای آخر هفته که روزهای اوج خرید بلیت هستند اتفاق افتاده است و این کار ضرر مالی شدیدی برای کسب‌وکار ما به بار داشته است و به نام برند و اعتماد مشتریان این شرکت آسیب وارد کرده است.»

هجینی در ادامه گفت: «علی‌رغم تلاش‌های تیم مِستر بلیط از ساعت‌های اولیه برای رفع این مشکل، پیشرفتی حاصل نشده است و ما همچنان در حال پیگیری برای رفع هرچه سریع‌تر آن هستیم.»

او در پایان بیان کرد: «امیدواریم با همکاری هر چه بیشتر مسولان ذی‌ربط امکان دسترسی به خدمات مجموعه مستر بلیط برای مخاطبان هر چه زودتر فراهم شود تا همچون گذشته بتوانند با کمترین هزینه و ساده‌ترین روش‌ سفر خود را انجام دهند.»

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.