راه اندازی آزمایشگاه فین تک خدمات پرداخت آمازون در دوبی

0

به گزارش شنبه پرس به نقل از عرب نیوز، Amazon Payment Services، سرویس پردازش پرداخت آمازون در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA)، آزمایشگاه فین تک آمازون را در مرکز نوآوری مرکز مالی بین المللی دبی (DIFC) راه اندازی کرد. این ابتکار آخرین تلاش خدمات پرداخت آمازون برای حمایت از فین تک در منطقه است که با فراهم کردن محفلی برای بحث در مورد پرداخت دیجیتال و آینده صنعت فین تک برپا شده است.

بخش «نوآوری دبی» در ژانویه 2020 اعلام کرد، مرکز نوآوری DIFC بزرگترین فضای موجود در منطقه است که هدف آن، پرورش جامعه استارت آپی برای شکل دادن به آینده اقتصادی و مالی در منطقه است. آزمایشگاه فین تک آمازون با هدف حمایت از این جامعه از طریق شبکه سازی، مشاوره، برگزاری میزگردها، کارگاه های آموزشی، سخنرانان و تحقیق پیرامون موضوعات خدمات دیجیتال، فین تک و عرصه فناوری جهانی برپا شده است.

عمر سودودی، مدیر عامل خدمات پرداخت آمازون، در بخشی از مراسم افتتاحیه DIFC Innovation Hub حمایت از استارت آپ های منطقه ای و شرکت های فین تک را برای پیشبرد نوآوری در اقتصاد پیشرفته را مهم دانست و گفت: «از طریق آزمایشگاه Fintech آمازون، ما با نوآوران و فعالان همکاری می کنیم تا ایده ها و مفاهیم جدید و مهیج را به نیروهای تحول آفرین در حوزه فین تک تبدیل کنیم. این آزمایشگاه همچنین کارآفرینان و استارتاپ ها را با شرکای تجاری جدید و قدیمی آشنا خواهد کرد تا به پرورش نوآوری در عرصه خدمات فین تک و دیجیتال بپردازند.»

عارف امیری، مدیر عامل DIFC Authority نیز گفت: «ما از اولین آزمایشگاه فین تک خدمات پرداخت آمازون در جهان، در مرکز نوآوری DIFC استقبال می کنیم. آمازون با انتخاب DIFC از بستر ایده آل برای رشد برخوردار است، زیرا اکنون بخشی از بزرگترین و جامع ترین اکوسیستم مالی، فناوری و نوآوری خاورمیانه، آفریقا و آسیای جنوبی است. ما مشتاقانه منتظریم تا با همکاری یکدیگر آینده مالی جهان را پیش ببریم.»

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.