فستیوال نوآوری‌های صنعت دارویی

13 مرداد ماه در کارخانه نوآوری آزادی؛

0

هفدهمین جشنواره عرضه نوآوری با عنوان جشنواره نوآوری ­های صنعت دارویی، 13 مرداد ماه در کارخانه نوآوری آزادی برگزار می ­شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، به همت شبکه فن‌بازار ملي ايران و حمايت معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري، جشنواره نوآوري‌هاي صنعت دارویی با هدف «مواجهه مستقیم سرمایه‌گذاران و صنعتگران در حوزه‌های تخصصی مختلف با نوآوران و فناوران» و «ایجاد زمینه سرمایه‌گذاری در طرح‌ها»، سیزدهم مردادماه جاری ساعت ۱۴ الي ۱۸ در سالن همایش هم‌آوا در کارخانه نوآوری آزادی برگزار مي‌شود.

میلاد صدرخانلو مدیر شبکه فن ­بازار ملی ایران ضمن اعلام این خبر گفت: بعد از اعلام فراخوان این رویداد در فروردین ماه، ۸۰ طرح به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که در نهایت بعد از دو مرحله ارزیابی، هشت طرح انتخاب شده و در جشنواره عرضه می‌شود.

مدیر شبکه فن ­بازار ملی ایران، ضمن اعلام اینکه برای مخترعان این طرح ­ها، دوره ­های آموزشی ارائه محصول به سرمایه‌گذران برگزار شده، افزود: بررسي ابعاد بازار و مالي طرح‌های منتخب و كمك به تهيه فایل ارائه آنها هم انجام می‌شود.

صدرخانلو با اشاره به این موضوع که بیش از 35 قرارداد سرمایه‌گذاری در طرح‌ها به ارزش بیش از 300 میلیارد ریال از جمله دستاوردهای این سلسله رویدادها بوده است، یادآور شد: چندین مذاکره با سرمایه‌گذاران در جریان است که با توجه به زمان ­بر بودن فرآیند سرمایه‌گذاری در نوآوری و فناوری، تعداد قراردادها بیشتر خواهد شد.

وی در پایان گفت: این رویدادها برای سرمایه‌گذاران و صنعتگران زمینه‌ای برای توسعه سبد سرمایه‌گذاری و رشد نوآوری و فناوری و برای فناوران و نوآوران زمینه‌ساز توسعه تجاری‌سازی طرح‌‌هایشان است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.