فستیوال نوآوری‌های صنعت دارویی

13 مرداد ماه در کارخانه نوآوری آزادی؛

0

هفدهمین جشنواره عرضه نوآوری با عنوان جشنواره نوآوری ­های صنعت دارویی، ۱۳ مرداد ماه در کارخانه نوآوری آزادی برگزار می ­شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، به همت شبکه فن‌بازار ملی ایران و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، جشنواره نوآوری‌های صنعت دارویی با هدف «مواجهه مستقیم سرمایه‌گذاران و صنعتگران در حوزه‌های تخصصی مختلف با نوآوران و فناوران» و «ایجاد زمینه سرمایه‌گذاری در طرح‌ها»، سیزدهم مردادماه جاری ساعت ۱۴ الی ۱۸ در سالن همایش هم‌آوا در کارخانه نوآوری آزادی برگزار می‌شود.

میلاد صدرخانلو مدیر شبکه فن ­بازار ملی ایران ضمن اعلام این خبر گفت: بعد از اعلام فراخوان این رویداد در فروردین ماه، ۸۰ طرح به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که در نهایت بعد از دو مرحله ارزیابی، هشت طرح انتخاب شده و در جشنواره عرضه می‌شود.

مدیر شبکه فن ­بازار ملی ایران، ضمن اعلام اینکه برای مخترعان این طرح ­ها، دوره ­های آموزشی ارائه محصول به سرمایه‌گذران برگزار شده، افزود: بررسی ابعاد بازار و مالی طرح‌های منتخب و کمک به تهیه فایل ارائه آنها هم انجام می‌شود.

صدرخانلو با اشاره به این موضوع که بیش از ۳۵ قرارداد سرمایه‌گذاری در طرح‌ها به ارزش بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال از جمله دستاوردهای این سلسله رویدادها بوده است، یادآور شد: چندین مذاکره با سرمایه‌گذاران در جریان است که با توجه به زمان ­بر بودن فرآیند سرمایه‌گذاری در نوآوری و فناوری، تعداد قراردادها بیشتر خواهد شد.

وی در پایان گفت: این رویدادها برای سرمایه‌گذاران و صنعتگران زمینه‌ای برای توسعه سبد سرمایه‌گذاری و رشد نوآوری و فناوری و برای فناوران و نوآوران زمینه‌ساز توسعه تجاری‌سازی طرح‌‌هایشان است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.