امضای تفاهم‌نامه میان پارک فناوری پردیس و تکنوپارک نوآورانه «یاشن آباد» ازبکستان

0

تفاهم نامه همکاری در زمینه فناوری و نوآوری بین پارک فناوری پردیس جمهوری اسلامی ایران و تکنوپارک نوآورانه «یاشن آباد» زیر نظر وزارت توسعه نوآورانه جمهوری ازبکستان به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در این مراسم شریف‌اف رییس تکنوپارک نوآورانه «یاشن آباد»، ابراهیم عبدالرحمان‌اف وزیر توسعه نوآوری ازبکستان، باخودیر عبدالله‌اف سفیر ازبسکتان در ایران و مهدی صفاری نیا رییس پارک فناوری پردیس حضور داشتند.

این تفاهم‌نامه به همکاری وسیع تر دو طرف در توسعه و گسترش همکاری بین طرفین در آموزش حرفه‌ای، تحقیقات و فناوری تاکید می کند.

روابط فناورانه و ارتقاء تحقیقات و نوآوری در زمینه‌های مورد علاقه متقابل تحت قوانین و مقررات قابل اجرای هر دو کشور، از جمله موضوعات پیشنهادی و مصوب در این تفاهم نامه است.

همچنین با امضاء این تفاهم نامه، همکاری مستقیم بین موسسات، شرکتها و مراکز تحقیقاتی فناوری پیشرفته هر دو کشور صورت می گیرد.

گفتنی است، پس از مراسم امضاء این تفاهم نامه، بازدید از نمایشگاه دستاوردهای فناورانه شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس و نمایشگاه دائمی تجهیزات پزشکی پارک توسط هیئت ازبکستانی صورت گرفت.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.