فراخوان دوشنبه‌های استارت‌آپی حوزه «صنعت روانکار و فرآورده‏ های نفتی»

0

فراخوان شناسایی طرح‌ها و استارت‌آپ‌های سرمایه‌پذیر برای حضور در دوشنبه‌های استارت‌آپی حوزه «صنعت روانکار و فرآورده ‏های نفتی» منتشر شد

به گزار شنبه پرس به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، رویداد «دوشنبه‌های استارت‌آپی» یک رویداد هم‌سرمایه‌گذاری است که برای جذب سرمایه جسورانه (خطرپذیر) توسط صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود. در این رویداد تمام کسانی که دارای طرح سرمایه‌پذیر هستند، طرح و مدل کسب و کار خود را به عاملان سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی می‌کنند و در صورتی که یکی از عاملان سرمایه‌گذاری صندوق پس از ارزیابی و تأیید طرح و مدل کسب‌وکار، تصمیم به سرمایه‌گذاری جسورانه روی آن طرح بگیرد، صندوق نوآوری و شکوفایی تا 80 درصد سرمایه جسورانه مورد نیاز آن استارت‌آپ یا طرح سرمایه‌پذیر را تأمین می‌کند.

هر دوشنبه استارت‌آپی، یک موضوع یا محور خاص دارد و تلاش می‌شود که هر دوشنبه، تنها استارت‌آپ‌ها و طرح‌های همان حوزه معرفی شوند. ثبت‌نام برای معرفی استارت‌آپ‌ها و طرح‌های سرمایه‌پذیر در این فراخوان برای تمامی شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور، خلاق، استارت‌آپ‌ها یا پژوهشگران، مخترعان و فناوران، اعضای هیأت علمی، دانشجویان و محققان دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و تحقیقاتی کشور در تمام حوزه‌های صنعت و فناوری آزاد و رایگان است و علاقه‏مندان به جذب سرمایه خطرپذیر و شرکت در این رویداد می‌توانند از طریق فراخوان منتشر شده اعلام آمادگی کنند.

لازم به ذکر است فراخوان شناسایی طرح‌ها و استارت‌آپ‌های سرمایه‌پذیر برای حضور در دوشنبه‌های استارت‌آپی حوزه صنعت روانکار و فرآورده‏های نفتی آغاز شده است. علاقه‏مندان می‌توانند برای حضور و کسب اطلاعات بیشتر به سایت صندوق نوآوری و شکوفایی به آدرس https://www.inif.ir/-/kq9qemy5  مراجعه نمایند.

حضور در دوشنبه‌های استارت‌آپی، برای عموم آزاد و رایگان است و هیچ محدودیتی برای شرکت در آن وجود ندارد. تنها کافیست قبل از هر دوشنبه استارت‌آپی، برای حضور در آن ثبت‌نام کنید. رویدادهای دوشنبه‌های استارت‌آپی در حوزه صنعت روانکار و فرآورده‏های نفتی در تاریخ 10 آبان‏ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.