دیجی‌پی مدعی در خدمات مالی

0

تیم دیجی کالا به طور رسمی وارد حوزه خدمات مالی شده و تصمیم دارد به شکلی اصولی و درست پیشرفت کرده و به یکی از بهترین‌های حوزه خدمات مالی تبدیل شود.

به گزارش شنبه‌پرس دیجی کالا از اول اسفند ماه با ارائه نسخه‌ای از اپلیکیشن دیجی‌پی به طور رسمی در حوزه خدمات مالی وارد میدان شد. امیر حسن موسوی مدیر روابط عمومی دیجی‌کالا در گفتگو با خبرنگار شنبه پرس ضمن ارائه این خبر ادامه داد:

اپلیکیشن دیجی‌پی با کاربری آسان در نسخه اول خود، امکان استفاده از سرویس‌هایی مانند خرید شارژ، خرید بسته اینترنت از اپراتورهای تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل و رایتل)، پرداخت قبض‌های خدماتی و موبایلی و کارت به کارت را به کاربر ارائه می‌دهد. همچنین کیف پول اپلیکیشن دیجی‌پی امکان انتقال وجه میان کاربران را فراهم می‌کند و بازگشت وجه از خریدهای بازگردانده شده، در این اپلیکیشن به شکل خودکار و در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد.

تسهیل کار مشتریان

موسوی ادامه داد: تسهیل کار مشتریان یکی از دلایل مهم دیجی‌کالا در زمینه ارائه این محصول بوده است. در راستای این هدف، دیجی‌پی با ارائه محصول درگاه پرداخت هوشمند، تبدیل به یکی ازسرویس‌دهنده‌های پرداختی روی پلتفرم دیجی‌کالا شده است. این محصول دیجی‌پی به دلیل انتخاب هوشمند بهترین گزینه پرداخت در کسری از ثانیه برای کاربران، میزان بروز خطا را هنگام پرداخت به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد. همچنین این محصول به دلیل ویژگی بازپرداخت خودکار وجه در هنگام بازگرداندن کالای خریداری شده، زمان دریافت وجه بازگشتی را برای اغلب خریدها به چند ساعت کاهش داده و تجربه خوشایند و مطمئن‌تری از خرید به کاربران هدیه می‌دهد.

ورود به حوزه خدمات مالی

مدیر روابط عمومی دیجی‌کالا ضمن اعلام تمام مزیت‌های لانچ شدن دیجی‌پی در زمینه مشتری مداری به حضور پر ادعای دیجی‌کالا در زمینه خدمات مالی اشاره کرده و ادامه می‌دهد: تیم دیجی کالا به طور رسمی وارد حوزه خدمات مالی شده و تصمیم دارد به شکلی اصولی و درست پیشرفت کرده و به یکی از بهترین‌های حوزه خدمات مالی تبدیل شود.

موسوی در انتها با اشاره به این نکته که این درگاه هوشمند در آینده‌ای نزدیک علاوه بر دیجی‌کالا، در قسمت پرداخت سایر سایت‌ها نیز قرار خواهد گرفت، افزود: به این ترتیب کاربر جزییات همه تراکنش‌ها و خریدهای خود در سایت‌های مختلف را در صفحه شخصی خود در اپلیکیشن مشاهده می‌کند. به زودی کاربران پلتفرم دیجی‌کالا و سایر مجموعه‌هایی که از خدمات پرداخت این درگاه هوشمند استفاده می‌کنند، قادر خواهند بود بدون نیاز به ورود اطلاعات کارت بانکی، پرداخت‌های خود را راحت‌تر و امن‌تر انجام دهند.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.