گوگل برخی از دفاتر ایالات متحده را به مراکز واکسیناسیون COVID-19 تبدیل می‌کند

0

این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد که گوگل برخی از فضاهای سازمانی خود را در سراسر ایالات متحده برای استفاده به عنوان کلینیک های واکسیناسیون COVID-19 باز می کند.

این شرکت می‌گوید که کار خود را با مشارکت در مراقبت های اولیه One Medical آغاز خواهد کرد، سایت‌هایی که با هماهنگی مقامات بهداشت عمومی اداره می‌شوند.

مدیر عامل گوگل، سوندار پیچای، در یک پست وبلاگ گفت که این شرکت برخی از ساختمان‌ها، پارکینگ ها و فضای باز خود را در منطقه خلیج سانفرانسیسکو، لس آنجلس، شهر نیویورک و کرکلند، واشنگتن مورد استفاده مجدد قرار خواهد داد.
یک نماینده گوگل به اینسایدر گفت که این شرکت مکان‌های مشخصی را اعلام نخواهد کرد تا زمانی که دوزهای کافی واکسن در دسترس باشد.
این برنامه ها در حال حاضر فقط ایالات متحده را شامل می‌شود، اما نماینده گفت که این شرکت بعداً اقدامات مشابه را در سطح بین المللی مورد بررسی قرار خواهد داد.
این اعلامیه یکی از چندین تعهد جدیدی است که شرکت برای کمک به انتشار واکسن COVID-19 در سال جاری انجام داده است.
این شرکت می گوید همچنین در تلاش است تا اطلاعات معتبر در مورد واکسیناسیون و سایت های واکسیناسیون را به بالای جستجو و نقشه ها برساند. گوگل قصد دارد اطلاعات توزیع ایالتی و منطقه ای را در موتور جستجوی خود نشان دهد تا به افراد در یافتن واجد شرایط بودن واکسن کمک کند.

این همچنین می گوید که از جستجو و Maps برای نشان دادن مکان های واکسیناسیون استفاده می کند، از آریزونا، لوئیزیانا، می سی سی پی و تگزاس در هفته‌های آینده با تعداد بیشتری از ایالات و کشورهای دیگر برای شروع. گوگل می‌گوید که این موارد همچنین شامل جزئیاتی درباره مواردی مانند نیاز به قرار ملاقات یا مراجعه و اینکه آیا سایت از طریق درایو مورد نیاز است. گوگل می گوید برای کمک به اقدامات واکسیناسیون 100 میلیون دلار کمک هزینه تبلیغاتی اضافی برای بنیاد CDC ، سازمان بهداشت جهانی و سازمان های غیرانتفاعی مختلف در سراسر جهان تعهد خواهد کرد.
این شرکت گفت، 50 میلیون دلار دیگر برای مشارکت با آژانس‌های بهداشت عمومی برای یک کار بازاریابی برای کمک به دسترسی به جوامع محروم در ایالات متحده هزینه می‌شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.