دفتر ماکسیم در کرمانشاه فک پلمپ شد

بعد از پیگیری‌های دو ماهه و ارائه دفاعیات کتبی و شفاهی توسط وکلای ماکسیم

0

در پی بروز برخی سوءتفاهم‌ها و پلمپ دفتر ماکسیم در کرمانشاه پس از رفع مسائل پیش آمده، نیروی انتظامی این شهر به دستور معاون دادستان کرمانشاه، نسبت به فک پلمپ دفتر اقدام کرده است؛ در حال حاضر شعبه کرمانشاه ماکسیم دایر بوده و همکاران آن در این شهر مشغول به فعالیت هستند.

تاکسی اینترنتی ماکسیم، پس از گذشت حدود ۳هفته از آغاز به کارش در استان کرمانشاه، روز ۴شنبه ۱۱ بهمن‌ماه 1396 به دستور دادستان و اداره اماکن کرمانشاه پلمپ شد. همان موقع مسئولین این تاکسی آنلاین، بیان کردند که پلمپ دفتر ماکسیم در کرمانشاه، حاصل یک سوءتفاهم بوده است.

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، به نقل از روابط عمومی ماکسیم، در پی بروز برخی سوءتفاهم‌ها و پلمپ دفتر ماکسیم در کرمانشاه پس از رفع مسائل پیش آمده، نیروی انتظامی این شهر به دستور معاون دادستان کرمانشاه، نسبت به فک پلمپ دفتر اقدام کرده است؛ در حال حاضر شعبه کرمانشاه ماکسیم دایر بوده و همکاران آن در این شهر مشغول به فعالیت هستند. این به این معنی است که هم‌اکنون مردم کرمانشاه هم می‌توانند مانند 20 شهر دیگر در ایران، از خدمات سرویس ماکسیم استفاده کنند.

تاکسیرانی کرمانشاه مدعی بود که این سرویس برای فعالیت در کرمانشاه نیازمند کسب مجوزهایی از این سازمان بوده و بر همین اساس، این شرکت مسئله را از طریق قضایی نیز پیگیری کرد. مقام قضایی مربوطه درخواست تاکسیرانی کرمانشاه را مورد تایید قرار داده و با عنوان «دسترسی اپلیکیشن ماکسیم به اطلاعات شخصی کاربران»، از فعالیت این سرویس اظهار نارضایتی کرده است. این در حالی است که چنین دسترسی‌هایی برای فعالیت تمام برنامه‌هایی که در این حوزه اشتغال دارند ضروری بوده و برای آن هیچ منع قانونی نیز پیش‌بینی نشده است. بنابراین به نظر می‌رسد منع فعالیت ماکسیم در این مدت فاقد پایه و اساس منطقی و حقوقی محکمی بوده است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.