پلمپ دفتر ماکسیم در کرمانشاه حاصل یک سوءتفاهم بوده است

هادی عیار، کارشناس روابط عمومی ماکسیم:

5

تاکسی اینترنتی ماکسیم، پس از گذشت حدود 3هفته از آغاز به کار در استان کرمانشاه، روز 4شنبه 11 بهمن‌ماه به دستور دادستان و اداره اماکن کرمانشاه پلمپ شد. در این رابطه هادی عیار، کارشناس روابط‌عمومی ماکسیم می‌گوید: «پلمپ دفتر ماکسیم در کرمانشاه حاصل یک سوءتفاهم بوده است.»

تاکسی اینترنتی ماکسیم، پس از گذشت حدود 3هفته از آغاز به کار در استان کرمانشاه، روز 4شنبه 11 بهمن‌ماه به دستور دادستان و اداره اماکن کرمانشاه پلمپ شد. در این رابطه هادی عیار، کارشناس روابط‌عمومی ماکسیم می‌گوید: «پلمپ دفتر ماکسیم در کرمانشاه حاصل یک سوءتفاهم بوده است.»

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، عیار بیان می‌کند: «ماکسیم هنگام ورود به ایران، تمام الزامات قانونی و مراحل اداری این روند را به صورت کامل انجام داده و تمامی این مراحل برای شهرستان‌ها هم کاملا اجرا شده است و همراه با گرفتن تمام مجوزهای قانونی انجام شده است. کارشناسان حقوقی ماکسیم در حال مذاکره با پلیس کرمانشاه و رفع این مشکل هستند و به زودی پلمپ برداشته خواهد شد. تمامی مسافران و رانندگان ماکسیم آسوده خاطر باشند که فقط سوءتفاهمی پیش آمده و به زودی رفع خواهد شد.»

در مورد علت پلمپ، عیار بیان می‌کند که چون در حال حاضر کارشناسان حقوقی در حال مذاکره با پلیس هستند، هنوز علت دقیق به ما اعلام نشده. تنها موردی که ما اطلاع داریم این است که این اتفاق در اثر شکایتی از شرکت ماکسیم پیش آمده که پلیس روی این شکایت اقدام کرده است، ولی جزئیات بیشتری هنوز اطلاع داده نشده است.

عیار می‌گوید ماکسیم در شهرهای اصفهان، بندرعباس، شیراز، قم، ساری بدون هیچ‌گونه مشکلی در حال خدمت رسانی هستند و حتی امروز در کرج فعالیت خود را آغاز کرده است.

عیار در پایان اشاره می‌کند: «در اخباری که منتشر شده به این نکته اشاره شده است که به علت نگرانی بابت سوءاستفاده از اطلاعات مسافران این اتفاق افتاده. در این زمینه لازم می‌دانم بگویم که ماکسیم هنگام شروع به کار در ایران، تمام قوانین اداری کشور ایران را پذیرفته که یکی از موارد این قوانین، نگهداری امن و محرمانه اطلاعات ایرانی‌ها است. تمامی پرسنل ماکسیم از مدیران تا کارشناسان، ایرانی هستند و کاملا توسط ایرانیان و براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران و با تاکید بر محرمانه بودن این اطلاعات، اداره می‌شود. لذا کاربران هیچ‌گونه نگرانی در رابطه با اطلاعات خود نداشته باشند؛ ماکسیم هم مانند تمامی شرکت‌های سرویس آنلاین حمل‌ونقل، اطلاعات را صرفا برای سریعتر انجام دادن خدمات استفاده می‌کند.»

 

5 دیدگاه
 1. رپورتاژ می‌گوید

  با تشکر از اطلاعاتتون در مورد رپورتاژ ها

 2. بیوفیدبک می‌گوید

  ممنون از اطلاع رسانی تون موفق باشید

 3. نرم افزار crm می‌گوید

  متشکر از محتوای خوبی که در وبسایتتون قرار دادید

 4. خرید قوطی می‌گوید

  سایتتون پرمحتواست لذت بردم از مطالب اشتراکی موفق باشید

 5. ناشناس می‌گوید

  ماکسیم يه شرکت کلاه برداره من راننده ماکسیم هستم هنگام ثبتنام گفتن پول عدم سو پیشنه رو بهت برمیگردونیم ولی هیچ وقت این مبلغ رو بهم ندادن.نزدیک به 200000 تومان کار کردم و زمانی که درخواست پول دادم گفتن تمام سرویسها تخلف بوده و یک هزاري هم بهم ندادن. و حساب کاربری هم مسدود کردن چون ديگه دستشون واسه من رو شد.زمانی که خواستم شکایت کنم کلی پول دادگاه ازمن خواستن و منم هیچ پولی واسم نمونده بود.حالا من هستم و بی پولی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.