تلکام 2018، میزبان چهار نشست تخصصی است

از چهارشنبه 11مهر تا شنبه 14 مهرماه، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران

0

امسال نمایشگاه ایران تلکام 2018 با شعار «دستاوردهای تازه، فرصت‎های پیش‌رو» میزبان نشست‌های تخصصی در پنل‌های گوناگون است.

چهار نشست تخصصی در نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام 2018 با حضور شرکت‌های دولتی و خصوصی در مدت چهار روز برگزار می شود. امسال نمایشگاه ایران تلکام 2018 با شعار «دستاوردهای تازه، فرصت‎های پیش‌رو» میزبان نشست‌های تخصصی در پنل‌های گوناگون است.

 

اینترنت اشیا، فرصت‌ها و چالش‌ها

پنل شماره یک؛ روز چهارشنبه از ساعت15 تا 16:30 در سالن کنفرانس یک نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. در این پنل، موضوع «اینترنت اشیا، فرصت‌ها و چالش‌ها» بررسی می‌شود و مدیریت آن  به عهده مهدی روحانی نژاد، مدیر گروه علمی تحلیلی طیف است. در این نشست حسین فلاح جوشقانی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هم حضور دارد.

 

بازآفرینی صنایع ICT

پنل دوم با موضوع «بازآفرینی صنایع ICT» با مدیریت فرامرز رستگار، دبیر سندیکای صنعت مخابرات پنجشنبه از ساعت 10:30 تا 12 در سالن کنفرانس شماره یک این نمایشگاه برگزار می شود.

 

توسعه ارتباطات ثابت، فرصت‌ها و چالش‌ها

پنل سوم «توسعه ارتباطات ثابت، فرصت‌ها و چالش‌ها» است و مدیریت آن را حسین فلاح جوشقانی، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بر عهده دارد. در این پنل سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و صادق عباسی شاهکوه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت کشور حضور دارند که جمعه از ساعت 10:30 تا 12 در سالن کنفرانس شماره یک برگزار می شود.

 

فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ICT

پنل چهارم «فرصت‎های سرمایه‌گذاری در ICT » نیز روز شنبه ساعت 10:30 تا 12 با مدیریت سجاد بنابی، دستیار وزیر ارتباطات در امور جوانان و با حضور نصرالله جهانگرد معاون نوآوری و فناوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن کنفرانس شماره یک نمایشگاه برگزار می‌شود.

 

بر اساس این گزارش، نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام 2018 از چهارشنبه 11مهر تا شنبه 14 مهرماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور 230 شرکت از بخش خصوصی، 16 شرکت از بخش دولتی و 20 شرکت خارجی برگزار می‌شود.

 

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.