برگزاری فینو کمپ یک رویداد مهم در جامعه است

0

دبیر اجرایی برنامه فینوکمپ گفت: برگزاری فینو کمپ یک رویداد مهم در جامعه است.

به گزارش خبرنگار شنبه پرس آرین افشار ، دبیر اجرایی برنامه فینو کمپ امروز سه شنبه (30آبان) در گفتگوی اختصاصی با شنبه پرس ، گفت: فینو کمپ یک برنامه 14روزه است که دراین مدت 4 روز علاقمندان آموزشهای فشرده و کارهای و کارگاههای خیلی سریع در حوزه های برنامه نویسی و اجرای ایده در دوره های آموزشی مرتبط با مدلسازی کسب و کار   *****پرو بلم سوشل*******        ام وی پی نحوه ارائه در کارگاههای مرتبط دیگر شرکت می کنند.

افشار با بیان اینکه بعد از انتخاب تیم های برتر زمان اجرای ایده ها در قالب”  ام وی “پی شروع می شود ، گفت: در این مدیت تیم ها تقریبا 10 روز زمان برای ارائه ایده های اجرایی خود دارند،  تصریح کرد: روز 14آذر ایده ها و محصولات  داوری و سه تیم به جایگاه او ل تا سوم راه می یابند .
مدیر اجرایی فینوکمپ، جوایز این مرحله را از 5 میلیون تا 20 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: حدود  210 نفر در این دوره ثبت نام ورودی داشتند که در نهایت 170 نفر در این کارگاهها شرکت دارند که دارای 32 ایده ارائه شده بودند که  23 ایده در حال گذراندن دوره های کمپ هستند.

وی، هدف از برگزاری این کمپ ها را گرد آوری ایده های فین تک عنوان کرد و گفت: هدف نهایی برای اجرای این برنامه ها نزدیکی ایده ها و طرحها برای ورود به بازارها و ارائه محصولات و جذب سرمایه گذار است.

دبیر اجرایی فینووا کمپ، توسعه زمینه اجرای ایده ها و تبدیل ایده به بهخ محصولات و در نتیجه ورود محصولات علاقمندان به بازار را مهم ارزیابی کرد و گفت: آینده فین تک در سه سال آینده ایران یک آینده مهم خواهد بود.

افشار، با اشاره به کمک و ارتقاء ایده های علاقمندان و کمک به آنها را یک اصل اساسی عنوان کرد و گفت: برگزاری فینو کمپ یک رویداد مهم در جامعه است.

وی، در ادامه با اشاره حمایت بانک آینده ، شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، صندوق نوآوری شکوفایی در تامین فضا اضافه کرد:شرکت فینووا تک، آداک نیکو رایان هم آفزا در نهایت مرکز شتاب دهی نو آوری حامی برنامه های فینو کمپ هستند که دارای کمکهای قابل توجه در این زیمنه بوده اند.

افشار، در پایان سخنان خود، کارگاههای 4 روزه را دارای 8 کارگاه با حضور اساتید برجسته عنوان کرد و گفت: حضورو اداره  این کارگاهها با این طراز علمی ازاین  اساتید مهم گامی مهم برای ارتقاء ایده های نو پا برای علاقمندان این حوزه خواهد بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.