تاریخ برگزاری دومین نشست سرمایه‌گذاری فناوری (TIM 2019) تغییر کرد

نشست سرمایه‌گذاری فناوری 15 الی 16 بهمن ماه برگزار می‌شود

0

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس،‌ پیرو خبر منتشر شده با موضوع برگزاری نشست سرمایه‌گذاری فناوری(TIM)در نیمه آذر ماه، به اطلاع می‌رساند زمان برگزاری نشست 2019 TIM از تاریخ 12 الی 13 آذر ماه به 15 الی 16 بهمن ماه سال جاری تغییر کرد.

تاریخ برگزاری دومین نشست سرمایه‌گذاری فناوری (2019 TIM) به 15 الی 16 بهمن ماه سال جاری تغییر کرد.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس،‌ پیرو خبر منتشر شده با موضوع برگزاری نشست سرمایه‌گذاری فناوری(TIM)در نیمه آذر ماه، به اطلاع می‌رساند زمان برگزاری نشست 2019 TIM از تاریخ 12 الی 13 آذر ماه به 15 الی 16 بهمن ماه سال جاری تغییر کرد.

این تغییر،‌ با توجه به سیاست‌گذاری شورای راهبری دومین نشست سرمایه‌گذاری فناوری(2019 TIM) مبنی بر تطبیق زمان برگزاری این نشست با یکی دیگر از اقدامات پیش روی شبکه تبادل و انتقال فناوری کشورهای عضو گروه دی- هشت با عنوان «پنجمین نشست شورای عالی شبکهTTEN» صورت گرفته است.

شایان ذکر است، یکی از دغدغه های حوزه سرمایه گذاری بین المللی، ایجاد زیر ساخت‌های مالی و فنی شرکت‌های دانش بنیان و فناور است. در این نشست بنا است با استفاده از پتانسیل‌های سرمایه گذاری کشورهای در حال توسعه اسلامی، علاوه بر ایجاد شبکه‌ای از صندوق های جسورانه این کشورها، فرصت‌ها و منابع سرمایه‌گذاری هر یک از این کشورها در اختیار یکدیگر قرار داده شود.

در دوره اول این نشست، چهار پنل تخصصی برگزار گردید که در آن مدیران صندوق‌های جسورانه از کشورهای مختلف به بررسی موضوعات روز سرمایه گذاری پرداختند. از دستاورهای برگزاری اولین نشست سرمایه گذاری در سال 96 می توان به انعقاد تفاهم نامه میان شرکت شناسا و دو صندوق جسورانه از کشورهای ترکیه و مالزی و همچنین سرمایه گذاری مبلغ 22 میلیون دلار توسط یکی از صندوق های جسورانه داخل نام برد.

از اهداف برگزاری نشست سرمایه‌گذاری فناوری (2019 TIM) می توان به مواردی همچون «بررسی فرصت های سرمایه گذاری بین المللی»، «ایجاد شبکه سرمایه گذاران داخلی و خارجی»، «تامین سرمایه مورد نیاز شرکت های دانش بنیان و فناور» اشاره کرد. در این دوره علاوه بر سه پنل تخصصی، بخش های متنوعی همچون ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری سه کشور عضو، داستان استارتاپی، ارائه استارتاپ های منتخب داخلی و خارجی و کارگاه آموزشی برگزار می‌شود. سه پنل تخصصی نیز با موضوعات سرمایه گذاری مشارکتی، پوشش ریسک سرمایه گذاری و تقریق سهام در این نشست برگزار می‌شود.

این نشست در تاریخ 15 الی 16 بهمن ماه سال 98 در پارک فناوری پردیس با مشارکت و حضور سرمایه گذاران بیش از 8 کشور جهان برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت tim.d8tten.org و به جهت ثبت نام در نشست به https://evnd.co/qWtkz مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.