استارتاپ اینیفای به سبد سرمایه‌گذاری کارایا پیوست

0

گروه سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش کارایا با مشارکت شرکت سرمایه‌گذاری توسعه کارآفرینی بهمن و ۱۰۰ استارتاپ بر روی استارتاپ اینی‌فای سرمایه‌گذاری کردند.

اینی‌فای پلتفرم خرید فروش برای کسب و کارهای کوچک و متوسط در شبکه‌های اجتماعی می باشد. خریداران در شبکه های اجتماعی بدون نصب اپلیکشینی در همان شبکه‌های اجتماعی امکان خرید امن را دارند. صاحبین کسب و کار با عضویت رایگان در اینی‌فای می توانند نسبت به تعریف محصول خود اقدام نمایند.

به گفته‌ی رضا قوامی پور مدیر اجرایی کارایا، این نخستین سرمایه‌گذاری کارایا در سال ۱۴۰۰ است و بر اساس برنامه‌ی پیش‌بینی شده قرار است سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش کارایا تا پایان سال بر روی حداقل دو استارتاپ دیگر سرمایه‌گذاری کنند.

بنیانگذار استارتاپ اینی‌فای (inify.ir) مرتضی دهقانپور می‌باشد که با همراهی اعضای تیم خود در کارخانه نوآوری شیراز مستقر هستند. آنها قصد دارند پس از جذب سرمایه تمرکز اصلی خود را بر روی توسعه بازار و توسعه محصول استارتاپ خود قرار دهند.

با سرمایه‌گذاری بر روی اینی‌فای، تعداد استارتاپ‌های حاضر در سبد سرمایه‌گذاری کارایا به ۱۲ عدد رسید. کارایا برنامه دارد تا در سال ۱۴۰۰ بر روی استارتاپ‌های دیگری نیز که در مراحل بذری هستند سرمایه‌گذاری کند. اعضای کارایا، سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش (Angel Investor) و کارآفرینان با تجربه هستند که علاوه بر سرمایه‌ی نقدی، سرمایه‌ی هوشمند (Smart Money) را نیز در اختیار استارتاپ‌ها قرار می‌دهند و تلاش می‌کنند تا با هدایت و راهبری، تیم‌ها را به نقطه‌ی قابل قبولی برسانند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.