ارتقاء دادن سطح علمی و آموزشی علاقمندان جدید اکو سیستم کار آفرینی فین تک

0

مدیر فینووکمپ گفت: فینووکمپ فینو و کمپ مجموعه ای است که با حضور و ارتقاء دادن سطح علمی و آموزشی علاقمندان جدید اکو سیستم کار آفرینی فین و تک برگزار شده است.

به گزارش خبرنگار شنبه پرس ، علی بدیعی مدیر فینووا امروز سه شنبه (30آبان) در حاشیه برگزاری کارگاههای فینو کمپ در گفتگویی اختصاصی با شنبه پرس ، با اشاره به هدف از برگزاری کارگاههای فینو کمپ ، اظهار داشت: فینو و کمپ مجموعه ای است که با حضور و ارتقاء دادن سطح علمی و آموزشی علاقمندان جدید اکو سیستم کار آفرینی فین و تک برگزار شده است.

بدیعی ، با بیان اینکه برنامه ای که طراحی شده است به نام فینو کمپ با 2 برنامه اصلی که برنامه اولین 4 روز علاقمندان را دور هم گرد آورده است، گفت: هدف پیشرفت فضای تصویرگری با هدف آشنایی بیشتر علاقمندان این محیط با پایه های اصلی برای کسب دانش برای بهره گیری از این فضا به علاقمندان است.

وی در ادامه فرصت داده شده به علاقمندان در حوزه ارائه ایده های این فضا و تبدیل این ایده ها به محصولات دارای قابلیت عرضه به بازارها را مهم ارزیابی کرد و گفت: این برنامه به مدت 12 روز بر گزار می شود،  که بعد از اختتامیه ایده های طبق معیارهای تعریف شده خاص این مجموعه انتخاب می شوند.

مدیر فینووا با بیان اینکه در بخشی از سخنان خود با اشاره به هدف این مجموعه دراین راستا اضافه کرد: هدف ما به نتیجه رسیدن بهترین تیم های این مجموعه است که محصولات آنها وارد بازار کسب و کار شود.

به گفته بدیعی  هدفگذاری این مجموعه قبل از هر چیزی حوزه دانشگاه و دانشجویان در حال تحصیل با طرحها و ایده های نوین است تا با ارائه ایده های خود دراین کمپ که به صورت رایگان برای دانشجویان و علاقمندان این فضا تدارک دیده شده است که همه هزینه های ان برعهده فینووا است.

مدیر فینووا همچنین با اشاره به اینکه دانشجویان و علاقمندان از حدود یکماه پیش در این کمپ ثبت نام کردند تصریح کرد: در این دوره حدود 210 نفر ورودی وثبت نامی داشتیم که از این تعداد با توجه بخه معیارهای حداقلی تعریف شده است ، تعدادی انتخاب و در نهایت برای گزینش نهایی که ایده های این افراد دارای قابلیت کارایی دارد انتخاب می شوند.

وی ادامه داد : این برنامه در هر فصل تکرا خواهد شد که علاقمندان می توانند با فرایند های تعریف شده با رائه ایده ها دراین کمپ برای ورود به بازارهای کسب و کارهای نوین وارد شوند.

بدیعی با بیان اینکه این جنس برنامه برای اولین با ر است که اجرایی می شود اضافه کرد: این مجموعه بر اساس برنامه های جلو به پیش خواهد رفت.

مدیر فینوا کمپ با اشاره به دایر بودن کارگاهها تا روز 5شنبه با کارگاههای 4 ساعته به صورت روزانه و حضور علاقمند در کارگاهها و یا در کار در حوزه محصولات خود ، گفت: فضای مناسبی برای این م وارد در نظر گرفته شده است.

وی اختتامیه این برنامه را روز 14 آذر با انتخاب تعدادی از علاقمندان برای ارتقائ به مراحل بالا را اساسی عنوان کرد و گفت: در این حوزه توانایی علاقمندان سه بار مورد بررسی قرار می گیرد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.