گزارش سالانه یکتانت از بازار تبلیغات آنلاین منتشر شد

0

یکتانت امسال نیز به مانند سال های گذشته داده های یک ساله خود را منتشر کرد. این گزارش که با هدف شفاف سازی در صنعت تبلیغات آنلاین منتشر میشود، به ارائه داده هایی درباره رفتار کاربران در حین وب گردی می پردازد و از جمله منابع موثق برای تیم های مارکتینگ کسب و کارهای به شمار می آید. در سال گذشته، یکتانت با بیش از ۱۱۰۰ وب سایت نمایش‌دهنده فعال همکاری داشته و ماهانه ۱۱۰ میلیون کاربر موبایل و دسکتاپ داشت که تبلبغات را برای آنها منتشر کرده است. از دیگر آمار یک سال گذشته یکتانت می توان به همکاری با بیش از ۳۳ هزار تبلیغ کننده اشاره کرد.

یکتانت با هشت محصول متفاوت به ارائه خدمات به کسب و کارها می پردازد: پلتقرم تبلیغات درون اپلیکیشن ادیوری، سرویس بازاریابی بازگشتی نجوا، پلتفرم انتشار رپورتاژ آگهی تریبون، شبکه همکاری در فروش چاوش، یک لینک ابزار تجمیع لینک‌ها، جریان، پلتفرم تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، آژانس دیجیتال مارکتینگ هارمونی و سرویس تبلیغات در گوگل فرست ادز.

یکتانت همچنین تبلیغات موضوعی را نیز به مجموعه خدمات خود افزود که نوع جدیدی از تبلیغات آنلاین است که با کمک هوش مصنوعی و روش های کاوش مت، محتوای موجود در صفحات مختلف وب را تشخیص داده، تبلیغات متناسب با موضوع را در جایگاه های تبلیغاتی صفحه مورد نظر نشان می دهد.
نسخه کامل گزارش سالانه یکتانت را از اینجا می توانید مطالعه کنید.
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.