قطع اینترنت به طور گسترده در سواحل شرقی ایالات متحده رخ می‌دهد

0

هزاران کاربر در سراسر ساحل شرقی ایالات متحده در روز سه شنبه با خاموش شدن گسترده اینترنت از سوی ارائه دهندگان از جمله Verizon Communications Inc روبرو شدند و این امر باعث اختلال در خدمات ارائه شده توسط گوگل، آمازون، زوم، اسلک و سایر شرکت‌های فناوری شد.

Verizon، یک ارائه دهنده عمده خدمات باند پهن در ایالات متحده، در مورد قطع فیبر در بروکلین به کاربران هشدار داد.

سخنگوی ریچ یانگ گفت این شرکت از مسئله‌ای که کیفیت آن را تحت تأثیر قرار می‌دهد خدمات باند پهن خود در سراسر راهرو شمال شرقی آگاه بود. وی افزود Verizon قبلاً سطح خدمات را برای بازیابی مشاهده کرده است.

در همین حال، کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) در حال بررسی گزارش‌های قطعی است.

جسیکا روزنورسل، مسئول صندلی FCC، در توئیتر دفتر امنیت عمومی و امنیت داخلی رگولاتور گفت در تلاش است تا به آنچه در جریان است برسد.

وب سایت نظارت بر خاموشی Downdetector.com همچنین گزارش هایی از خاموشی در Comcast Corp ،Roblox Corp و Slack Technologies Inc را نشان داد.

بازوی رایانش ابری Amazon.com Inc در وب سایت خود گفت که مشکلات اتصال مربوط به خدمات آن برطرف شده است.

پیش از این گفته بود که در حال بررسی مشکلات اتصال با یک ارائه دهنده اینترنت است که باعث اختلال در خدمات AWS و بسیاری از سرویس‌های آنلاین متکی به آن می‌شود.

سخنگوی گوگل گفت این شرکت از گزارشات مربوط به مواردی که دسترسی به برخی از محصولات آن را تحت تأثیر قرار می‌دهد آگاه است، اما در مورد خدمات خود مشکلی پیدا نکرده است.

به گزارش Downdetector.com، کاربران در سیستم عامل‌های خرده فروشی چارلز شواب شرکت و Robinhood نیز مشکلات عملیاتی را در جلسه بازار برای دومین روز متوالی گزارش کردند.

سخنگوی چارلز شواب گفت: «اوایل صبح امروز، ما با یک مسئله مواجه شدیم که موجودی‌های بانکی به طور دقیق نمایش داده نمی‌شود که از آن زمان حل شده است. عملکرد معاملات تحت تأثیر قرار نگرفت.»

Robinhood گفت که ممکن است مشتریان آن در ساحل شرقی به دلیل قطع شدن Verizon در دسترسی به اینترنت مشکل داشته باشند، اما سیستم عامل آن عملیاتی بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.