سومین دوره از مسابقات دیجی‌کالا کاپ

سومین دوره از مسابقات دیجی‌کالا کاپ، ۵ دی ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

0

رقابت دیجی‌کالا کاپ (Digikala Cup) رقابتی در حوزه تکنولوژی است که حالا به سومین دوره برگزاری رسیده است. هدف از برگزاری مسابقه دیجی‌کالا کاپ، ایجاد رقابت سالم و سازنده میان برنامه‌نویس‌ها و در نهایت جذب استعدادهای برتر این حوزه است.

تیم تکنولوژی دیجی‌کالا همیشه با چالش‌ها و مسائل خاص و ویژه‌ای روبرو است چرا که بیشتر پروژه‌های دیجی‌کالا در حوزه تکنولوژی اولین بار است که تعریف می‌شوند و نیاز به پیاده‌سازی در ابعاد وسیع دارند. زبان‌های PHP، پایتون، جاوا و … از زبان‌های برنامه‌نویسی پر طرفدار و زبان اصلی شرکت‌های تکنولوژی بزرگ مانند دیجی‌کالاست و به همین دلیل نیاز به برنامه‌نویس متخصص در این حوزه همیشه وجود دارد و در گروه‌هایی مانند دیجی‌کالا که همیشه با چالش‌های جدید روبرو هستند، لازم است متخصصان این حوزه همواره با آخرین مهارت‌های هم تراز با شرکت‌های بزرگ فناورانه جهان، برای رویارویی با این چالش‌ها آماده باشند.

در رقابت دیجی‌کالا کاپ، نیز شرکت کنندگان می‌توانند از زبان‌های رایج (مانند PHP، C، Python، Java و …) به انتخاب خودشان استفاده کنند. همچنین در همه سؤال‌های مسابقه از سیستم داوری کوئرا برای نمره‌دهی خودکار به ارسال‌های شما استفاده می‌شود.

این  دوره از مسابقات نیز با توجه به شرایط ویژه ناشی از بحران کرونا به صورت آنلاین و از راه دور و با همکاری مجموعه کوئرا (جامعه توسعه دهندگان ایران) برگزار می‌شود و جوایز مسابقه دیجی‌کالا کاپ به این ترتیب به رتبه‌های برتر تعلق می‌گیرد:

  • نفر اول، ۵ میلیون تومان
  • نفر دوم، ۳ میلیون تومان
  • نفر سوم، ۲ میلیون تومان
  • و ۲۰ جایزه ۲۰۰ هزار تومانی به قید قرعه

همچنین با توجه به امتیازهای کسب شده، از تفرات برتر برای مصاحبه استخدامی دعوت می شود و در صورت موفقیت در مصاحبه و استخدام یک هارد ۳ ترابایتی به عضو جدید خانواده دیجی‌کالا تعلق می‌گیرد.

اگر شما هم به برنامه‌نویسی علاقه‌مند هستید یا در این زمینه مهارت دارید، شانس خود را برای پیوستن به گروه دیجی‌کالا امتحان کنید:

رقابت برنامه‌نویسی دیجی‌کالا کاپ

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.