برگزاری پنجمین دوره رویداد توان‌تِک در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ

0

همزمان با بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ پنجمین دوره رویداد توان‌تِک با محوریت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و مشارکت استارت‌آپ‌ها و انجمن‌های فعال حوزه معلولیت برگزار خواهد شد.

همزمان با بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ پنجمین دوره رویداد توان‌تِک با محوریت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و مشارکت استارت‌آپ‌ها و انجمن‌های فعال حوزه معلولیت برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی مجتمع رعد؛ صاحبان ایده و استارت‌آ‌پ‌هایی که خدماتشان به جامعه افراد دارای معلولیت ارائه می‌شود یا توسط افراد دارای معلولیت تأسیس‌شده؛ می‌توانند جهت شرکت در رویداد توان تک و بهره‌مندی از فرصت‌های ایجادشده در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ از قبیل حضور در غرفه توان‌تک یا معرفی ایده خود جهت جذب سرمایه‌گذار می‌توانند تا چهاردهم بهمن‌ماه با مراجعه به وب‌سایت مجتمع رعد نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.
در پنجمین رویداد توان تک کارشناسان انجمن‌های فعال حوزه معلولیت، ازجمله نمایندگان مراکز رعد و جامعه معلولین ایران به سؤالات فعال صنعت آی‌تی برای دسترس‌پذیر کردن کسب‌وکار خود جهت استفاده افراد دارای معلولیت پاسخ خواهند داد.
همچنین پلتفرم مشارکتی مپینو معرفی نقاط دسترس‌پذیر که دوران نوپایی خود را در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد می‌گذارند در کنار سایر استارت آپ‌های فعال در این رویداد حضور خواهد داشت و طبق سنت چندین ساله جایزه مسئولیت اجتماعی رعد به کسب‌وکارهایی که خدمات خود را برای افراد دارای معلولیت مناسب سازی کرده اند؛ اهدا خواهد شد.
دبیرخانه توان تک به شماره 88371096 در مجتمع رعد آماده دریافت اطلاعات شرکت‌های واجد شرایط دریافت جایزه مسئولیت اجتماعی رعد است.
گفتنی است بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ از تاریخ 27 تا 30 بهمن برگزار خواهد شد و توان‌تک در غرفه‌ای به مساحت 120 مترمربع به معرفی فعالیت‌های فناورانه حوزه آی‌تی برای افراد دارای معلولیت خواهد پرداخت.
مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد با 37 سال فعالیت در عرصه آموزش‌های مهارتی و دانشگاهی افراد دارای معلولیت و همکاری با 29 مرکز مشابه و مستقل در سایر استان‌ها و شهرستان‌ها، توانمند‌سازی و ارتقا کیفیت زندگی توان‌یابان را دنبال می‌کند.
لینک‌های مرتبط :
سایت مجتمع رعد: www.raad-charity.org
توان‌تک: www.raad-charity.org/TavanTech
ثبت‌نام در توان‌تک: www.raad-charity.org/TavanTech/Register.aspx

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.