حمایت بخش خصوصی از استارت آپ های استان خوزستان

0

با توجه به توانایی اجرایی قوی جوانان خوزستانی و با هدف معرفی اکوسیستم کارآفرینی و ایجاد زمینه ی اشتغال زایی در مناطق محروم، شتاب دهنده اروندتک اقدام به آموزش مهارت های مالی، کارآفرینی، بررسی فرصت های راه اندازی کسب و کار و… در استان خوزستان کرده است.
12 کلاس آموزشی با موضوعات مختلف در قالب سلسله وبینار هایی با بهره گیری از اساتید بنام کشوری در زمینه های مختلف از تاریخ 26 خردادماه 1399 تا 21 تیرماه 1399توسط این شتاب دهنده برگزار گردید که خروجی آن 2300 بازدید کننده بود و 80 درصد این افراد بومی استان بوده¬اند. عامل انگیزشی برای مجموعه اروندتک آمار بالای حضور علاقه مندان از مناطق کمتر توسعه یافته استان بود.
در این شتاب دهنده امکانات کامل به منظور استقرار تیم ها، سرمایه گذاری، منتورینگ و … فراهم گردیده است که به مرور زمان و با کاهش پاندمی کرونا در اختیار افراد بیشتری قرار خواهد گرفت؛ اما همیشه مسیر ثبت ایده¬های جدید در وبسایت این مرکز فراهم می باشد. ماموریت این مرکز ایجاد فرصت برابر برای تمامی اقشار و جنسیت های مختلف استان است تا با جذب نخبگان حاضر در استان جلوی خروج این سرمایه های انسانی گرفته شود.
با توجه به پتانسیل های فضای مجازی در آموزش و پیشرفت ایده های نو، این مرکز در ادامه رویدادهای گذشته خود با برگزاری دوره های اروند کالج و نشست های تخصصی، قصد دارد تا مهارت های مورد نیاز در بازار کشور و صنایع را به صورت رایگان آموزش دهد. ماموریت این سازمان انتقال تمامی دانش و زیرساخت خود به بومیان استان خوزستان است تا نشان دهد مردمی که الگوی مقاومت در کشور هستند همانند گذشته با مقاومت در برابر مسائل بین المللی موجود بهترین دستاورد را در بین دیگر استان های کشور در تنوع راه اندازی استارتاپ ها و اشتغال زایی خواهند داشت.
در نهایت همواره می توانید با مراجعه به وب سایت ARVANDT.COM و یا تماس با شماره تلفن 53524741-061نسبت به ثبت ایده های خود و یا استفاده از منابع رایگان این شتاب دهنده تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.