چهارمین رویداد بین المللی تهران هوشمند به صورت مجازی برگزار خواهد شد

0

چهارمین رویداد بین‌المللی تهران هوشمند با شعار «تحول دیجیتال، خدمات دیجیتال» و با تمرکز بر شهرهای هوشمند در دوران کرونا و پساکرونا به صورت مجازی طی روزهای ۱۴ و ۱۵ تیر ماه برگزار خواهد شد

به گزارش شنبه پرس به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، چهارمین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند روز چهاردهم تیر ماه افتتاح خواهد شد و با توجه به همه‌‌گیری بیماری کرونا، به منظور رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و ارج نهادن به سلامتی علاقمندان و شرکت‌کنندگان، به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.
این رویداد شامل سخنرانی چهره‌ها و مدیران ارشد، نشست‌های تخصصی، کارگاه‌ها، تاک‌شو و برنامه‌های جانبی دیگر خواهد بود. این برنامهها به صورت آنلاین و از طریق سایت مرکز تهران هوشمند به نشانی smart.tehran.ir در دسترس علاقمندان قرار داده می‌شود.
نشست‌های تخصصی داخلی و بین‌المللی این رویداد با حضور فعالان و بازیگران اصلی شهر هوشمند در تهران، سایر مراکز استانی کشور و شهرهای پیشروی دنیا در این زمینه برگزار شده و همچنین چهره‌های شاخص داخلی و بین‌المللی در حوزه مدیریت شهری و فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان سخنران در این رویداد حضور خواهند داشت.
قابل ذکر است تا کنون سه دوره از رویداد «تهران هوشمند» از سال 1396 برگزار شده و نقش بسیاری در تعامل شهرداری با سایر نهادهای خارجی، دولتی و خصوصی، زیست‌بوم نوآوری و فناوری و توسعه برنامه تهران هوشمند و استفاده از تجربیات جهانی داشته است.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چهارمین رویداد تهران هوشمند می‌توانند به سایت مرکز و دبیرخانه تهران هوشمند و شبکه‌های اجتماعی آن به نشانی @smartehran مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.