محمد مردانی مدیرعامل و محمدعلی فرقانی رئیس هیات مدیره شرکت گروه فن‌آوا شدند

0

به گزارش شنبه پرس به نقل از ایستنا، طی برگزاری نشست هیات مدیره شرکت گروه فن‌آوا و تصمیم هیات مدیره، محمد مردانی به عنوان مدیرعامل و نایب رئیس هیات‌مدیره و محمدعلی فرقانی به عنوان رئیس هیات مدیره شرکت گروه فن‌آوا منصوب شدند.

در این نشست از زحمات حمیدرضا نائینی، مدیرعامل پیشین شرکت گروه فن‌آوا، تقدیر و ایشان به عنوان عضو هیات مدیره ابقا شد.

محمد مردانی با بیش از سه دهه سابقه فعالیت در زمینه‌های متعدد تخصصی در صنعت ICT از مدیران باتجربه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات است. او دانش آموخته مهندسی برق و الکترونیک در مقطع کارشناسی و مهندسی مخابرات در مقطع کارشناسی ارشد و مدیریت راهبردی در مقطع دکتری بوده و دارای سوابقی همچون مشاور وزیر ارتباطات و معاون ‌فنی سازمان‌ فضایی کشور، مدیریت یکی از هلدینگ‌های تخصصی‌ در حوزه فناوری‌ اطلاعات و ارتباطات با مسئولیت طراحی و اجرای کلان پروژه‌های زیر‌ساختی کشور در حوزه برق و الکترونیک، مخابرات و کنترل صنعتی بوده است.

همچنین محمدعلی فرقانی دانش آموخته دکتری مدیریت استراتژیک با سوابق گسترده‌ حرفه‌ای و اجرایی، پیش از این در کارنامه خود ریاست هیات مدیره شرکت ایرانسل، ریاست شورای عالی صاایران، ریاست هیات مدیره شرکت آرین تل، معاونت وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، معاون وزیر و رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت، معاونت وزیر و رئیس سازمان فضایی ایران، مدیرعامل شرکت صنایع قطعات الکترونیک ایران و مدیرعامل صنایع مخابرات ایران را دارا است.

شرکت فن‌آوا کارت یکی از دوازده PSP دارای مجوز شاپرک برای فعالیت در صنعت پرداخت کشور، از زیرمجموعه‌های هلدینگ فن‌آوا است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.