نشست خبری مایکت با حضور خبرنگاران برگزار شد

0

به گزارش شنبه پرس، نشست خبری مایکت امروز دوشنبه، 24ام خرداد ماه با حضور مدیران ارشد این استور با حضور خبرنگاران حوزه دیجیتال در خانه کارمان برگزار شد. در این نشست، وحید رحیمیان، مدیرعامل، حدیث خسروی، مدیر روابط عمومی و کمیل کمال، مدیر فنی مایکت ضمن ارائه آمارهای یک سال گذشته مایکت، به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

در این رویداد، رحیمیان با تبیین کارکرد مایکت، به بیان قابلیت های این استور پرداخت. او با اشاره به قابلیت هایی همچون ترافیک نیم بها، سرعت دانلود بالا، وجود بازی های تحریم شده، آپدیت سریع و… اظهار داشت، مایکت توانست انحصار استور در ایران را از میان بردارد.

در ادامه این نشست، کمیل کمال، اظهار داشت که زیرساخت مایکت در سال گذشته 40 درصد رشد داشته و زیرساخت ابری آن نیز 2.5 برابر شده است. او همچنین افزایش سرعت دانلود کاربران، دسترسی پذیری و خودکار شدن فرایندها را از طرح‌های آینده مایکت برای ارائه سرویس بهتر به کاربران دانست.

در ادامه این نشست، خانم خسروی مدیر روابط عمومی مایکت اعلام داشت از زمان ظهور پاندمی کرونا، ضمن انجام تست‌های دوره‌ای از هر هفتاد نیروی مایکت، در مقاطع مختلف، همگی یا بخشی از تیم به صورت دورکار مشغول بوده اند. هم اکنون نیز 50 درصد از تیم مایکت دورکار هستند؛ اما با این حال، دورکاری هیچ تاثیری بر عملکرد تیم نداشته و پاسخ دهی 10 هزار تیکت در ماه، گواه این نکته است.

شرح کامل این نشست خبری را می‌توانید در شماره بعدی هفته نامه شنبه بخوانید.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.