تیم های مایکروسافت به سیستم عامل های SAP می آیند

0

SAP و مایکروسافت برنامه های خود را برای ادغام تیم های مایکروسافت با برنامه های نرم افزاری تجاری SAP اعلام کرده اند.

از آنجا که کار با کارمندان بیشتری که در طول بیماری همه گیر از خانه کار می کنند ، مجازی شده است ، سازمان ها به طور فزاینده ای برای جلسات ، ارتباطات و همکاری به نرم افزار کنفرانس ویدیویی مایکروسافت اعتماد می کنند.

اس ای پی و مبکروسافت، برای ایجاد سهولت و راحتی بیشتر در مشاغل، در حال ایجاد ادغام جدید بین تیم‌های مایکروسافت و راه حل های اس ای پی مانند SAP S / 4HANA ، SAP SuccessFactors و SAP Customer Experience هستند. این ادغام‌ها به نوآوری، افزایش بهره‌وری و تعامل کارمندان، ارائه یادگیری مشارکتی و حمایت از رشد جهانی در زمان رسیدن آنها در اواسط سال 2021 کمک خواهد کرد.

مایکروسافت و SAP علاوه بر ادغام تیم های مایکروسافت با نمونه کارهای نرم افزاری خود، از سال 2019 نیز همکاری ابری خود را گسترش می‌دهند.

این دو شرکت با هم پیشنهادات جدیدی را در مورد اتوماسیون و یکپارچه سازی SAP S / 4HANA در Microsoft Azure ارائه می‌دهند. SAP و مایکروسافت توانایی ایجاد یک شرکت هوشمند حساس به ماموریت را در Azure گسترش می دهند و در عین حال به مشتریان در مدرن سازی برنامه‌های سازمانی خود کمک می‌کنند.

همچنین انتقال نسخه های پیش فرض SAP ERP به SAP S / 4HANA در ابر در Azure به زودی آسان تر خواهد بود. SAP و مایکروسافت همچنین قصد دارند با شرکای یکپارچه ساز سیستم برای تهیه نقشه راه دیجیتال سازمانی برای مشتریان خود همکاری کنند.

سرانجام ، این دو شرکت سرمایه گذاری های خود را در سیستم عامل و زیرساخت ها برای توسعه بیشتر مهاجرت های خودکار و همچنین بهبود عملیات، نظارت و امنیت افزایش می‌دهند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.