مارک زاکربرگ از سمت خود کناره‌گیری کند

0

​​​​​​​فرانسیس هوگن کارمند سابق و افشاگر اسناد داخلی فیس بوک از مارک زاکربرگ خواست تا از سمت خود کناره گیری کند و به جای تخصیص منابع به تغییر نام شرکت، اجازه دهد تغییراتی در شرکت انجام شود

هوگن حین سخنرانی مراسم افتتاحیه اجلاس وب (Web Summit) گفت: تصور نمی‌کنم تا زمانیکه مارک زاکربرگ مدیر ارشد اجرایی شرکت باقی بماند، تغییری در شرکت ایجاد شود.

این اجلاس فناوری که هزاران نفر در آن حاضر شدند در لیسبون، پایتخت پرتغال برگزار شد.

به گزارش شنبه پرس به نقل از مهر، کارمند سابق فیس بوک در پاسخ به سوالی درباره آنکه آیا زاکربرگ باید از سمت خود کناره گیری کند یا خیر، گفت: شاید این فرصتی برای فرد دیگری باشد که کنترل امور را به دست گیرد. فیس بوک با حضور فردی که روی ایمنی تمرکز می‌کند، قدرتمندتر خواهد بود.

همچنین هوگن معتقد است با توجه به آنکه چالش‌های امنیتی در این شرکت برطرف نشده، تغییر نام آن عقلانی به نظر نمی‌رسد. او در این باره گفت: فیس بوک بارها و بارها گسترش و توسعه حوزه‌های جدید را بر تمرکز به آنچه که تابه حال انجام شده، ترجیح داده است.

شبکه اجتماعی مذکور که حدود ۳ میلیارد کاربر دارد، هفته گذشته نام خود را به متا تغییر داد تا روی توسعه یک محیط مجازی مشترک به نام «متاورس» تمرکز کند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.