برگزاری حضوری و آنلاین مجمع همکاران سیستم

0

به گزارش شنبه پرس، مجمع عملکرد سالانه شرکت همکاران با هدف ارائه گزارش مالی در یک سال گذشته و انتخاب هیئت مدیره این شرکت، امروز سه شنبه 25ام خرداد 1400 به صورت آنلاین و حضوری برگزار شد.

در این مجمع که با ریاست آقای رحیمی، نظارات آقایان شهبازی و وزیری و دبیری آقای الیاسی برگزار شد، سرکار خانم رسولی نیز به عنوان نماینده بورس به صورت آنلاین شرکت کردند.

این برنامه با سخنرانی فرید فولادی مدیرعامل همکاران سیستم به صورت رسمی آغاز شد. فولادی درباره عملکرد یک سال گذشته این شرکت، با اشاره به همه گیری کرونا، اعلام کرد نیروهای همکاران سیستم در مقاطع مختلف به صورت دورکاری به کار خود مشغول شدند و عملکرد بسیار خوبی هم داشتند. در ادامه و با بازگشت وضعیت جهان به حالت عادی، ما این تجربه را ادامه خواهیم داد و به مدیریت هیبریدی حضور و دورکاری نیروها خواهیم پرداخت.

فولادی افزود، همچنین نرم افزارهای ابری ما به مشتری هایمان کمک فراوانی کرد تا بتوانند در این دوره سخت، عملکرد خود را حفظ کرده و کسب و کارشان را به پیش ببرند. در بخش هایی هم ما تخفیف هایی به مشتریان دادیم تا فشار کمتری به آنها وارد شود. شاید بتوان این را گفت که پاندمی در حوزه آی تی گشایشی در کل دنیا ایجاد کرد و زیرساخت های ما باعث شد بتوانیم از این فرصت استفاده کنیم.

او درباره دستاوردهای سال 99 اعلام داشت با وجود فراز و نشیب های فراوان در بورس، توانستیم رشد خوبی داشته باشیم و عملکرد قابل قبولی در بورس داشتیم تا جاییکه 64 درصد افزایش ارزش سهام را تجربه کردیم. فولادی ورود سپیدار سیستم آسیا به بورس را از دیگر دستاوردهای سال گذشته دانست.

در ادامه، آقای عبدلی گزارش موسسه حسابرسی بیات رایان درباره گزارش مالی همکاران سیستم را قرائت کرده و این گزارش را یکی از شفاف ترین گزارش های مالی دانست. پس از آن، اعضای هیئت مدیره و مدیران همکاران سیستم به سوالات سهامداران که به صورت حضوری و آنلاین مطرح می شد پاسخ دادند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.