نسحه وب تقویم گوگل از این پس آفلاین هم کار می‌کند

0

اگر به اینترنت متصل نیستید و به تقویم خود نیاز دارید، رابط وب تقویم گوگل کمی مفیدتر می‌شود. هنگامی که گوگل در سال 2018 یک رابط کاربری جدید برای برنامه ایجاد کرد، این به معنای از بین بردن توانایی دسترسی به داده‌ها در مرورگر شما بدون اتصال به اینترنت است.

اکنون وبلاگ Google Worksworks Updates خاطرنشان کرده است که این ویژگی در حال بازگشت است، با این حال کاربران خاص باید آن را فعال کنند. دستورالعمل‌ها در اینجا موجود است. اگر هنوز گزینه را نمی بینید، بعداً دوباره علامت بزنید، در مدت زمان حدود 15 روز آینده شروع به کار می‌کند یا ممکن است توسط سرپرست شما غیرفعال شده باشد. در پست وبلاگ فقط به دسترسی برای حساب های Workspace اشاره شده است (که قبلاً آن را G Suite می نامیدند)، اما صفحه پشتیبانی هیچ محدودیتی را نشان نمی‌دهد ، بنابراین اگر به کاربران رایگان فردی نیز مربوط شود، خواهیم دید.

تقویم Google را باز کنید. در بالا سمت چپ، روی نماد چرخ دنده و سپس تنظیمات کلیک کنید. در سمت چپ، در بخش «عمومی»، روی آفلاین کلیک کنید و سپس تقویم آفلاین را روشن کنید. اکنون بارگیری مجدد را کلیک کنید. در سمت راست بالای تقویم، یک نماد نشان می دهد تقویم شما برای استفاده آفلاین همگام سازی می شود.

وقتی همگام سازی کامل شد، وضعیت تقویم شما برای آفلاین آماده نشان داده می شود. وقتی آفلاین هستید، وضعیت تقویم شما به صورت آفلاین نشان داده می‌شود.

یک اعلان ظاهر می شود: «به نظر می رسد آفلاین هستید. برخی اقدامات ممکن است مفید واقع نشوند.»

دسترسی به تلفن در حالت آنلاین یا آفلاین همچنان به عنوان یک گزینه است. با این وجود، این فقط یک یادآوری دیگر است که چگونه ویژگی‌های گوگل می‌توانند بی سر و صدا بیایند و کار خود را انجام دهند.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.