کارنامه‌ی موفق همکاران سیستم در توسعه کسب و کار

0

فولادی مدیر عامل همکاران سیستم، تمرکز و استراتژی اصلی شرکت را توسعه‌ فراگیر راهکاران ابری برای همه‌ صنایع تا سال 1400 دانست

به گزارش شنبه پرس فرید فولادی، مدیرعامل همکاران سیستم، در نشست خبری که پیرامون رویکردها، برنامه‌ها و ارائه گزارش عملکرد همکاران سیستم برگزار شد، در جمع خبرنگاران به بیان عملکرد سال گذشته‌ شرکت از نگاه آمار و ارقام پرداخت.

او با تشریح عملکرد موفق همکاران سیستم در شرایط اقتصادی سال97 به افزوده شدن بیش از 6000 مشتری و ارتقا 30 رتبه در جمع 500  شرکت برتر کشور اشاره کرد و گفت: «همکاران سیستم همراه و شریک تجاری کسب‌وکارها است و همواره با عرضه‌ راهکارهای خود در پایداری و توسعه‌ی صنایع کلیدی کشور سهیم بوده است.»

فولادی افزود: «در شرایط دشوار اقتصادی نیز راهکارهای ما به بهینه‌تر شدن عملکرد کسب‌وکارها کمک می‌کنند.»

او در ادامه با اشاره به رشد 10درصدی سهم بازار همکاران سیستم در صنعت پتروشیمی و شرکت‌های برتر کشور، اعلام کرد تعداد مشتریان همکاران سیستم از مرز 52000 مشتری گذشته است.

فولادی هم‌چنین به رشد 90درصدی اجرای پروژه‌های بزرگ اشاره کرد و آن را مزیت رقابتی همکاران سیستم دانست.

به‌گفته‌ او سال گذشته همکاران سیستم یکی از بهترین سال‌های خود را از نظر توسعه کسب‌وکار، رشد و سودآوری رقم زده است. فرید فولادی دلایل این موفقیت را تصمیمات درست هیئت‌مدیره، تلاش جمعی همکارانی‌ها و استقبال بازار عنوان کرد.

همکاران سیستم

دستاوردهای سال ۱۳۹۷ همکاران سیستم

از دستاوردهای سال 1397همکاران سیستم می‌توان به پیوستن بیش از ۶۰۰۰ مشتری جدید به همکاران سیستم اشاره کرد. همچنین ارتقا ۳۰ رتبه همکاران سیستم در جدول ۵۰۰ شرکت برتر ایران، رشد ۹۰ درصدی در اجرای پروژه‌های بزرگ کشور و رشد ۱۰ درصدی سهم بازار در صنعت پتروشیمی از دیگر دستاوردهای همکاران سیستم در سال گذشته بود.

پیشگامی در عرضهی راهکارهای سازمانی ERP  بر بستر ابر

مدیرعامل همکاران سیستم در ادامه به رشد هفت برابری فروش “راهکاران ابری” ERP  بر بستر رایانش ابری همکاران سیستم اشاره کرد و افزود:« با عرضه‌ی راهکاران ابری توانسته‌ایم میزان پاسخ‌گویی به نیازهای کسب‌وکارهای متوسط را افزایش دهیم. شرکت‌ها می‌توانند با بهره‌گیری از راهکاران ابری هزینه‌های استفاده و نگهداشت نرم‌افزار را کاهش دهند، هم‌زمان یک سبدمحصولی کارآمد را دراختیار بگیرند و در هر زمان و هر مکان به اطلاعات موردنیازشان دسترسی داشته باشند.»

به گفته فولادی تمرکز و استراتژی اصلی شرکت توسعه‌ی فراگیر راهکاران ابری برای همه‌ی صنایع تا سال 1400 است.

فرایار راهکاران، ابزاری قدرتمند برای توسعهی بازار

فولادی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به افزایش سهم‌ ابزار مدیریت فرایندهای کسب‌وکار؛ «فرایار راهکاران» و فعالیت‌های انجام‌شده در این بخش پرداخت.

او گفت با اشاره به اینکه به کمک فرایار امکان متناسب‌‌سازی ERP راهکاران بر اساس فر‌ایندهای دلخواه شرکت‌ها و مطابق با الگوهای صنعت آن‌ها امکان‌پذیر است، از آماده‌سازی فرایندها و زیرساخت محصولی و بستری برای عرضه‌ی محصولات تولیدشده و نیز توسعه‌ی سیستم‌ها توسط شرکای تجاری در سال 97 خبر داد.

او افزود: « درنظر داریم شبکه‌ی‌ فعالی از شرکای تجاری برای توسعه محصول ایجاد کنیم و با استفاده از بازوی شبکه‌ی بیرونی در کنار تولید داخلی، ظرفیت و سرعت پاسخ‌گویی به نیازهای مشتریان را افزایش دهیم».

گسترش فعالیت در بازارهای تخصصی

 مدیرعامل همکاران سیستم در ادامه روند روبه‌رشد صنعت خرده‌فروشی و اهمیت آن در کشور را تشریح کرد و پتانسیل‌های این بازار را برای همکاران سیستم برشمرد. فولادی گفت: «راهکار خرده‌فروشی راهکاران همکاران سیستم که براساس شناخت دقیق نیازهای این صنعت عرضه شده است، به خوبی نیازها و فرایندهای کسب‌وکارهای فعال در این بخش از بازار را پوشش می‌دهد.»

او با اشاره به افزایش سهم بازار شرکت در صنعت پخش و اهمیت استراتژیک آن برای همکاران سیستم گفت: «در سال گذشته موفق شدیم نیازهای شرکت‌های بزرگ صنعت پخش را پوشش دهیم. در سال جاری هم برای شرکت‌های دارویی راهکار خاص عرضه می‌کنیم.»

فرید فولادی هم‌چنین به ضرورت ایجاد تمرکز در دستگاه‌های دولتی در بخش فناوری اطلاعات و نیاز به راهکارهای نرم‌افزاری هم‌سو با این رویکرد اشاره کرد و از عرضه‌ی راهکاری برای مدیریت متمرکز سازمان‌های دولتی در ابعاد ملی خبر داد.

اعضای هیات مدیره در پاسخ به سوال خبرنگاران برای تصمیمات سرمایه‌گذاری همکاران سیستم در آینده، پاسخ داد:« سال۹۷ سال خاصی برای سرمایه‌گذاری بود و باید انتخاب‌ها با دقت بیشتری صورت می‌گرفت. از این رو همکاران سیستم ترجیح می‌دهد سرمایه‌گذاری خود را بر روی استارتاپ‌هایی انجام دهد که در حوزه فعالیت خود کار می‌کنند. در واقع نگاه همکاران سیستم به استارتاپ‌ها به صورتcvcاست‌.»

 

 

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.