ثبت‎نام کاندیداهای انتخابات هیات مدیره و بازرس اتحادیه صنف فناوران

از 1 الی 19 دی‌ماه انجام می‌شود

0

ثبت‌نام کاندیداهای انتخابات هیات مدیره و بازرس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران از شنبه، اول دی ماه آغاز شد و تا 19 دی‎ماه ادامه دارد.

اعضای اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران که دارای پروانه کسب معتبر هستند، می‎توانند به عنوان کاندیدای انتخابات هیات مدیره و بازرس اتحادیه فناوران، از طریق سامانه ایرانیان اصنافwww.iranianasnaf.ir ثبت‎نام کنند. ثبت‌نام کاندیداهای انتخابات هیات مدیره و بازرس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران از شنبه، اول دی ماه آغاز شد و تا 19 دی‎ماه ادامه دارد.

کاندیداها پس از ثبت‎نام در سامانه ایرانیان اصناف بایستی مدارک خود را به صورت فیزیکی به سازمان صنعت، معدن و تجارت تحویل داده و نامه مربوطه به مراجع دیگر را از سازمان دریافت کنند.

وظیفه اتحادیه فراهم کردن شرایط مساوی برای تمام اعضا است

سیدمهدی میرمهدی کمجانی، رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران در این خصوص گفت: «به افرادی که پروانه کسب آنها صادر نشده بود و یا مراحل پایانی صدور مجوز کسب را می‎گذرانند یک ماه فرصت داده شد تا با مراجعه به اتحادیه و اتمام مراحل پروانه کسب را جهت ثبت‌نام دریافت کنند.»

او ادامه داد: «وظیفه اتحادیه فراهم کردن شرایطی مساوی برای حضور فعال تمامی اعضا در انتخابات اتحادیه صنف فناوران رایانه است.»

میر مهدی کمجانی تاکید کرد: «اتحادیه خانه تمام اعضای صنف است و هر کدام از اعضا که قصد خدمت به همکاران خود را دارند، می‎توانند با حضور در اتحادیه خدمات بهتری به مجموعه اعضا تحت پوشش ارائه دهند.»

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.