سیگنال در هفته گذشته با رشد ۴۲۰۰ درصدی و ۷.۵ میلیون بارگیری همراه بود

0

در هفته گذشته سیگنال 7.5 میلیون بارگیری داشته که نسبت به هفته قبل 4200٪ افزایش داشته است. تلگرام ، یک پیام‌رسان مشابه ، 9 میلیون بارگیری داشته است و 91 درصد افزایش داشته است. هند بزرگترین منبع بارگیری برای هر دو پیام‌رسان بوده است.

براساس داده های App Annie ، شرکت تجزیه و تحلیل، در روز چهارشنبه، این برنامه در راس فروشگاه های برنامه Google و Apple در ایالات متحده قرار گرفت. فاکس نیوز گزارش داد که این برنامه از روز دوشنبه در رتبه برتر هر دو فروشگاه قرار گرفته است.

این افزایش بارگیری‌ها همزمان شد با حذف شدن برنامه پارلر که محبوب طرفداران ترامپ بود. از روز دوشنبه آمازون و چند شرکت بزرگ دیگر به‌علت نشر محتوای اشتباه و تشویق به خشونت علیه دیگران پارلر را مسدود کردند.

واتس‌اپ در تاریخ 6 ژانویه به کاربران گفت که آنها باید موافقت کنند و اجازه دهند فیس بوک و شرکت‌های تابعه آن از 8 فوریه داده‌هایی از جمله شماره تلفن و مکانها را جمع آوری کنند یا دسترسی به برنامه را از دست بدهند. واتس‌اپ از همان زمان روشن کرده است که این مسئله فقط در خارج از اتحادیه اروپا و انگلیس روی کاربران تأثیر می‌گذارد و گفت که این تغییر به هیچ وجه بر حریم خصوصی پیام های شما با دوستان یا خانواده تأثیر نمی گذارد.

واتس‌اپ که چندی پیش اپلیکیشن محبوب با بیشترین تعداد کاربر معرفی شد حالا به‌دلیل سواستفاده از اطلاعات کاربر بسیاری از کاربران خود را از دست داده و در حال کوچ به سیگنال و تلگرام هستند.

پیام‌رسان‌های تلگرام و سیگنال نسبت به دیگر برنامه‌های مشابه کمترین میزان اطلاعات شخصی را از کاربر می‌گیرد. واتس‌اپ شاهد کاهش بارگیری‌ها به 10.6 میلیون بار بود که در مقایسه با 12.7 میلیون هفته قبل، کاهش یافته است.

 

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.