کارن کراد، آوردگاه سرمایه را در بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ برگزار می‌کند

0

کارن کراد در نظر دارد رویداد آوردگاه سرمایه را با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در بیست و ششمین دوره از نمایشگاه الکامپ، برگزار نماید.

این رویداد در تاریخ ۲۷ الی ۳۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

آوردگاه سرمایه یکی از اجزای اصلی الکام استارز محسوب می‌شود. این رویداد با توجه به ضرورت توسعه زیست بوم کارآفرینی در بحث تامین مالی و سرمایه گذاری و به منظور گردهمایی تخصصی شرکت‌ها، سرمایه‌گذاران و استارتاپ‌های برتر برگزار می‌نماید.

آوردگاه سرمایه، رویداد تخصصی سرمایه‌گذاری و فرصتی ویژه برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان جهت جذب سرمایه و مذاکره با سرمایه‌گذاران و شبکه‌سازی با فعالان این حوزه است.

استارتاپ‌ها در این رویداد با توجه به میزان سرمایه مورد نیاز و حوزه فعالیت و خدماتشان، به سرمایه‌گذاران مرتبط معرفی شده و جلسات مذاکره برای آن‌ها ترتیب داده خواهد شد.

این رویداد که با هدف تسهیل جذب سرمایه و ایجاد زمینه رشد براى تمامی استارتاپ‌ها تدارک دیده‌شده است، برای کسب‌وکارهای نوپا فرصتی ايجاد می‌نماید تا در مدت زمان مشخص بتوانند با نماینده هر شرکت سرمایه‌گذارى به صورت خصوصی جلسه داشته باشند.

به همین منظورکارن کراد در بخش الکام استارز در نظر دارد با دریافت اطلاعات کسب‌‌کارها و ارائه آن‌ به سرمایه‌گذاران، کمک کند تا جذب سرمایه و سرمایه گذار با سهولت بیشتری برای استارتاپ‌ها انجام گیرد.

این برنامه در بخش الکام استارز، به صورت آنلاین و حضوری برگزار خواهد شد.

بخش آوردگاه سرمایه این دوره نیز به روال سال‌های پیش با همکاری مجموعه‌های سرمایه‌گذاری معتبر کشور، سازوکار تسهیل جذب سرمایه تیم‌های ثبت‌نام کننده را در زمان نمایشگاه و پس از آن فراهم خواهد کرد.

ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز به عنوان حامی معنوی و تسهیل‌گر فرایندهای جذب سرمایه به ویژه برای پیگیری‌های لازم پس از زمان نمایشگاه در آوردگاه سرمایه حضور خواهند داشت.

زمان برگزاری آوردگاه سرمایه

مهلت ثبت‌نام: ۱۳ بهمن ماه ۱۴۰۰

زمان برگزاری رویداد: ۲۷ الی ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۰

ثبت‌نام در رویداد آوردگاه سرمایه

جهت اطلاعات بیشتر، با کارن کراد در تماس باشید.

۰۲۱-۸۶۰۸۸۶۰۹

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.