دیجی‌پی موفق به دریافت گواهینامه رسمی شرکت دانش بنیان شد

0

شرکت نوآوران پرداخت مجازی ایرانیان (دیجی‌پی) به‌عنوان یکی از استارتاپ‌های نوآور در زمینه فینتک و خدمات مالی، موفق به اخذ گواهینامه دانش‌بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ایران شد.

دیجی‌پی کار خود را در سال ۹۷ به عنوان بخشی از گروه دیجی‌کالا آغاز کرد و از این پس به عنوان شرکتی دانش‌بنیان فعالیت خود را ادامه می‌دهد. مسیر پیش‌رو اما، تنها به سرویس دهی به گروه دیجی‌کالا ختم نمی‌شود و دیجی‌پی همواره تلاش دارد به کسب و کارهای کوچک کمک کند تا خدمات و محصولات خود را به صورت آنلاین و با کمترین چالش در مرحله پرداخت، به مشتریان ارایه دهند. با این چشم انداز میتوان به بزرگ‌تر شدن حجم تجارت الکترونیک در ایران امیدوار بود تا زمینه‌ساز ایجاد بسترهای بیشتری برای رونق تجاری کشور باشد.
دیجی‌پی عرضه‌کننده محصولات اپلیکیشن پرداخت، درگاه هوشمند پرداخت، خرید اقساطی و … است. اپلیکیشن دیجی‌پی راهکاری برای برآورده کردن نیازهای پرداخت و دریافت آنلاین است. کاربران اپلیکیشن دیجی‌پی با استفاده از قابلیت‌های این اپ می‌توانند امور مالی روزمره‌ی خود مانند انتقال وجه، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌ی اینترنت، عوارض جاده‌ای و طرح ترافیک و .. را انجام دهند و از تراکنش‌های آنلاین خود گزارشی کامل و دقیق بگیرند.
در خریدهای آنلاین، کاربران میتوانند در زمان پرداخت هزینه در سایت های فروش محصول، درگاه هوشمند پرداخت دیجی‌پی را انتخاب کنند. این درگاه با انتخاب هوشمند بهترین گزینه پرداخت در کسری از ثانیه برای کاربران، میزان بروز خطا را هنگام پرداخت به میزان قابل توجهی کاهش داده است.
امکان خرید اعتباری، یکی از جدیدترین خدمات دیجی‌پی است که در قالب مینی‌اپ خرید اقساطی در اپلیکیشن دیجی‌پی عرضه شده و به کاربران امکان خرید اقساطی از دیجی‌کالا را می‌دهد.
استفاده از فضا و امکانات دانش بنیان این امکان را برای دیجی‎‌پی فراهم می‌کند تا در مسیر خلق ایده و ایجاد محصول، با چالش‌های کمتری دست و پنجه نرم کند. در ایران فرصت‌های فراوانی برای توسعه فضای تجارت الکترونیک وجود دارد که پرداختن به آن میتواند موجب خلق ارزش افزوده برای کسب و کارها شود، با این رویکرد دیجی‌پی برای ارایه خدمات به گستره بزرگتری از پذیرندگان و کسب و کارهای پیشرو که دغدغه اخذ خدمات پرداخت با روش‌های خلاقانه و با ضریب پایداری بالا را دارند، در سال 98 مجوز پرداخت‌یاری را نیز دریافت کرد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.