رویداد نفت، اواخر بهمن برگزار می‌شود

0

نشست خبري رويداد نفت باحضور دكتر محمدزاده معاون وزير نفت و دكتر سیاوش ملكی فر معاون صندوق نوآوري و شكوفايي رياست جمهوري برگزار شد

نشست خبري رويداد نفت باحضور دكتر محمدزاده معاون وزير نفت و دكتر سیاوش ملكی فر معاون صندوق نوآوري و شكوفايي رياست جمهوري برگزار شد. در این نشست خبری معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی از برگزاری رویداد فناورانه حوزه صنعت نفت در اواخر بهمن ماه خبر داد.

سیاوش ملکی‌فر گفت: در این رویداد که از ۲۷ بهمن ماه آغاز به کار می‌کند، بالغ بر ۶۵۰ نیاز فناورانه از سوی ۴۰ شرکت فعال در صنعت نفت ارائه شده است.

در نشست خبری امروز، معاون صندوق نوآوری و شکوفایی افزود: این صندوق به عنوان تامین کننده مالی شرکت‌های دانش‌بنیان و مولود قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان وظیفه دارد که با ابزارها و خدمات مالی از این شرکت‌ها حمایت کند.

به گزارش شنبه‌پرس، گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های حوزه صنعت نفت در روزهای ۲۷ تا ۲۹ بهمن ماه، برگزار می‌شود.  کارگزار این رویداد كاريز اعتماد است.

به گفته معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی تاکنون ۷۵۰ نفر در این رویداد ثبت نام و ۳۷۵ شرکت برای حضور در آن اعلام آمادگی کرده‌اند. از این تعداد ۲۲۸ شرکت، دانش‌بنیان هستند.

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر این که زمان ثبت‌نام در این رویداد همچنان باز است، خاطر نشان کرد: امیدواریم تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان حاضر در این رویداد افزایش یابد.

ملکی‌فر خاطر نشان کرد: در حال حاضر بالغ بر ۶۵۰ نیاز فناورانه از سوی ۴۰ شرکت فعال در صنعت نفت به این رویداد ارسال شده است که این نیازها در حوزه‌های بومی‌سازی و حمایت از تولیدات ساخت داخل، تجهیزات و قطعات، مواد شیمیایی، خدمات، پلتفورم‌ها و نرم‌افزارها بوده است.

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور ۱۰ شتابدهنده در رویداد این صندوق خبر داد و افزود: تعداد محدودی از شرکت‌ها دستاوردهای خود را در بخش ویژه‌ای از این رویداد عرضه می‌کنند.

ملکی‌فر در ادامه به بیان برخی از حمایت‌های این صندوق از شرکت‌های دانش‌بنیان اشاره کرد و یادآور شد: برخی از حمایت‌های این صندوق بلاعوض هستند که از آن جمله می‌توان به تسهیلات اخذ استانداردها اشاره کرد.

به گفته معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی، ۷۰ درصد از هزینه‌های اخذ استاندارد به شرکت‌های دانش‌بنیان اعطا می‌شود و در صورتی که اخذ استانداردها هزینه‌های بالایی را بطلبد، ما تسهیلات با نرخ ۴ درصد در قالب وام تولید نمونه اولیه اعطا می‌کنیم.

 

برای ثبت‌نام در این رویداد می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

http://evand.com/events/oil

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.