تقدیر ابرآروان از برندگان مسابقه جهانی مهارت

0

نشست خبری تقدیر از مدال آوران worldskills 2019 در شرکت ابرآروان برگزار شد.

مسابقات Worldskills  (مسابقات جهانی مهارت) بزرگترین رویداد آموزش حرفه‌ای است و هر دو سال یک بار در کشورهای مختلف برگزار می‌شود. چهل و پنجمین دوره این مسابقات  در کازان روسیه برگزار شد. در این مسابقات پارسا یوسفی در رشته مدیریت سیستم‌های تحت شبکه مدال نقره، مهیار جابری در رشته راهکارهای نرم‌افزاری برای تجارت مدال برنز و حسین مکتوبیان در رشته فناوری‌های وب دیپلم افتخار کسب کردند. ایران در رتبه‌بندی جهانی ایران سال ۲۰۱۷ در رتبه ۳۸ قرار داشت و مدال آوران در این  دوره با کسب نمره‌هایی بالاتر از میانگین، ایران را به رتبه ۱۵ رساندند.

پویا پیرحسینلو، مدیرعامل شرکت ابرآروان در این نشست درباره حمایت از مدال آوران گفت: کارشناسانی که متخصص بودند و در دوه‌های قبلی مسابقه حضور داشتند را شناسایی کردیم تا کنار پارسا یوسفی باشند.

وی افزود: برای حمایت از پارسا یوسفی امکاناتی در اختیار او قرار دادیم و به‌عنوان حامی کنار او بودیم.

صحبت‌های غلامرضا راز، دبیر مسابقات ملی مهارت و پویا پیرحسینلو، مدیرعامل شرکت ابرآروان درباره حمایت از مدل آوران:

مدیرعامل شرکت ابرآروان همچنین در باره حمایت از این مدال‌آوران افزود:مسابقات مهارت در کشور ما  شناخته شده نیست.  در حال مذاکره با سازمان فنی و حرفه‌ای و سازمان فناوری اطلاعات هستیم تا برای حمایت از رشته‌های آی‌تی شرکت‌کننده در مسابقات جهانی مهارت مانند رشته سخت‌افزار ، نرم‌افزار ، کلاد، امنیت، بیگ دیتا و بلاکچین با همکاری ابرآروان اقداماتی صورت گیرد.

وی تصریح کرد: این حمایت شامل تبلیغات گسترده مسابقات مهارت در سراسر کشور و برگزاری اردوهای آمادگی و آموزشی  و مسابقات برای شرکت کنندگان در دوره‌های متناوب است.

سارا ملا محمدطاهر، کارشناس فناوری‌های وب در این نشست گفت: در رشته‌های ما لازم است که حمایت شوند تا بهترین‌ها انتخاب شوند. فناوری‌های وب پیچیدگی خودش را دارد. ما به حمایت صنعت نیاز داریم که ارتباط به وجود آید.

مهدوی، کارشناس مهارت‌های تجارت نیز با اشاره به حجم کارهای بالا در مسابقات گفت: ۱۰ روزی که در مسابقات هستیم حجم کار‌ها بالا است. این مسابقات برای همه کشور‌ها اهمیت بالایی دارد. مهارت همه جا حرف اول را می‌زند و ما باید این را دریابیم.

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.