یک استارتاپ هندی 43.7 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است

0

استارتاپ Spinny به منظور توسعه پلتفرم آنلاین خود برای فروش خودروهای دست‌دوم، مبلغی بالغ بر 43 میلیون دلار در دور جدید تأمین اعتبار خود به دست آورده است.

این سرمایه‌گذاری که در سری B انجام شده است، توسط صندوق رشد سرمایه به رهبری ناندان نیلکانی و Sanjeev Aggarwal حمایت می‌شود. ضمن اینکه شرکت سرمایه‌گذاری آمریکایی General Catalyst و گروه مالی مستقر در کرده جنوبی به نام KB، در کنار شرکت سرمایه‌گذاری آمریکایی Accel، گروه همکاران SAIF و شرکت هندی Alteria Capital نیز در این دور سرمایه‌گذاری شرکت کرده‌اند.
لازم به ذکر است که این استارتاپ 4 ساله تا امروز حدود 57 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است و در این راند جدید سرمایه‌گذاری، به ارزشی معادل 150 میلیون دلار می‌رسد.
هم‌بنیان‌گذار و مدیر اجرایی این استارتاپ که بستری برای فروش خودورهای دست‌دوم فراهم می‌کند، در مصاحبه‌ای که با TechCrunch داشت، گفت: Spinny اطمینانی را که مردم در هنگام خرید ماشین به دنبال آن هستند، به ارمغان می‌آورد.
مدیر عامل این استارتاپ در ادامه افزود: به دلیل عدم وجود واسطه‌ها، ما می‌توانیم اتومبیل‌ها را با قیمت‌های مناسب‌تری به فروش برسانیم، ضمن اینکه یک سال ضمانت نیز برای ماشین‌ها ارائه می‌دهیم.
منبع: techcrunch

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.