یلدای کارآفرینان استارتاپی و مبارزه با ناامیدی

چهارمین یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران ۲۷ آذرماه ۱۳۹۸ در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار می‌شود.

0

مدیر همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران گفت: چهارمین گردهمایی یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران با حضور فعالان حوزه کارآفرینی استارتاپی و دانش‌بنیان کشور، ۲۷ آذرماه ۱۳۹۸ در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار می‌شود.

اکبر هاشمی، مدیر همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران در گفتگو با خبرگزاری شنبه‌پرس، با اعلام خبر برگزاری همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران، اظهار داشت: در چهارمین همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی موضوعاتی از قبیل چالش‌های اقتصاد سنتی و دیجیتال، تامین منابع مالی استارتاپ‌ها ، نحوه ورود شرکت‌های بزرگ اینترنتی به بازار بورس، دلایل شکست استارتاپ‌ها و کم رنگ بودن نقش شتابدهنده‌ها در ایران بررسی می‌شود.

هاشمی ادامه داد: همچنین در این همایش به موضوعاتی همچون هوش مصنوعی، بلاکچین، بیگ‌دیتا و فرصت‌های برآمده از این مفاهیم پرداخته خواهد شد.

وی در رابطه با هشتگ مبارز مثل ما نیز گفت: معتقدیم هر کارآفرینی در مقطعی از زندگی با چالش بزرگی روبرو می شود که نباید ناامید شود. برهمین اساس امسال هشتگ مبارز مثل ما را راه انداختیم تا کارآفرینان از مبارزه‌هایشان برای غلبه بر مشکلات بگویند.

مدیر همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران تاکید کرد: یلدای کارآفرینان استارتاپی و حضور گسترده جوانان در این همایش نشانگر عزم جوانان کارآفرین ایرانی برای مبارزه با تحریم‌ها، مبارزه با موانع و مشکلات اقتصادی کشور و در نهایت مبارزه با نا‌امیدی است.

گفتنی است، چهارمین گردهمایی یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران، از ساعت ۱۴ الی ۲۲ روز چهارشنبه ۲۷ آذرماه ۱۳۹۸ در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.