چهارمین گردهمایی یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران آغاز شد

0

چهارمین گردهمایی یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران در سالن همایش‌های وزارت کشور آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، چهارمین همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران با حضور فعالان حوزه کارآفرینی استارتاپی و دانش‌بنیان کشور از ساعت 14 امروز با سخنرانی اکبر هاشمی، مدیر این همایش در سالن همایش‌های وزارت کشور آغاز شد.

در این همایش مدیران استارتاپ‌های بزرگ و کوچک، صندوق‌های خطرپذیر، شتابدهنده‌ها، فضاهای کار اشتراکی، استارتاپ استودیوها و فعالان استارتاپی گرد هم آمده‌اند تا وضعیت اکوسیستم استارتاپی ایران را در سالی که گذشت ارزیابی و افق‌های سال بعد را ترسیم کنند.

در چهارمین همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران، کارآفرینان شاخص اقتصاد سنتی (محسن جلال‌پور و پدرام سلطانی، رئیس و نایب رئیس سابق اتاق بازرگانی ایران) و اقتصاد دیجیتال (بنیانگذاران دیجی‌کالا، کافه‌بازار، علی بابا، تپ‌سی، تخفیفان، بلد، نشان و…) و مدیرعامل بورس تهران حضور دارند.

در چهارمین همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی موضوعاتی از قبیل چالش‌های اقتصاد سنتی و دیجیتال، تامین منابع مالی استارتاپ‌ها در شرایط تحریم، نحوه ورود شرکت‌های بزرگ اینترنتی به بازار بورس، دلایل شکست استارتاپ‌ها و عدم موفقیت شتابدهنده‌ها در ایران بررسی خواهد شد.

همچنین در این همایش به موضوعاتی همچون هوش مصنوعی، بلاکچین، بیگ‌دیتا و فرصت‌های برآمده از این مفاهیم پرداخته می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.