چراغ روشن: خدمات رایگان پادیوم به استارتاپ‌ها

0

پادیوم برای عبور از بحران کرونا، APIهای رایگان بیمه، حمل کالا و نقشه را به استارتاپ‌ها ارائه می‌دهد.

در روزهای کرونایی اغلب کسب و کارها مشکلات زیادی متحمل و شدند و ضررهایی دیده اند؛ پادیوم نیز مستثنی نبوده و روزهای سختی را سپری کرده است. به همین دلیل، تیم پادیوم تصمیم دارد با کمپین «چراغ روشن» و اعطای یک بسته حمایتی 3 میلیون تومانی به کسب‌وکارها، گامی هرچند کوچک برای همراهی با آن‌ها در این روزهای خاموش بردارد.

هر کسب‌و‌کار می‌تواند با ثبت نام در پادیوم و انتخاب بسته مورد نظر خود از خدمات رایگان کمپین که از مردادماه تا پایان مهرماه ارائه می‌شوند، استفاده کند. خدمات رایگان کمپین چراغ روشن شامل موارد زیر است:

  • سرویس پادرو: ۲۲۵۰ هزار تومان اعتبار فراخوانی APIهای پادرو برای ارسال ۱۵۰ بسته زیر ۲ کیلو به هر کجای ایران
  • سرویس نقشه نشان: ۶۰۰ هزار فراخوانی APIهای نقشه از طریق نشان به ارزش حداقل ۶۰۰ هزار تومان
  • سرویس بیمه: ۲۰۰ فرخوانی APIهای بیمه ۵ روزه ملت، شامل حوادث و کرونا به ارزش ۵۰۰ هزار تومان

 

برای دریافت اطلاعات کامل درباره کمپین به این آدرس مراجعه کنید:

http://lightson.podium.ir/

در ضمن پیشنهاد می‌کنیم خدمات دیگر پادیوم را هم مشاهده کنید. ممکن است پادیوم بتواند به شیوه‌های دیگری با کسب‌وکار شما همراه شود. پشتیبانان پادیوم نیز همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره‌ی کمپین و خدمات دیگر پادیوم هستند. هدف ما ایجاد یک تجربه یکپارچه و آسان برای شماست، ما در کنار شما هستیم تا با هم ثابت کنیم که از مشکلات قوی تریم.

 

چگونه در کمپین ثبت نام کنیم؟

  1. ابتدا به صفحه کمپین مراجعه کنید و همزمان با انتخاب سرویس‌های مورد نظر، کسب‌وکار خود را در پادیوم ثبت نام کنید.
  2. به منظور استفاده از سرویس‌ها، باید ابتدا اتصال فنی کسب‌وکار شما به پادیوم برقرار باشد و تست‌های مربوطه با موفقیت طی شود. در زمان‌بندی راه‌اندازی و استفاده از سرویس‌‌ها، این فرآیند را در نظر داشته باشید.
  3. پیش از فعال‌سازی بسته‌ها، اطلاعات ثبت‌نامی هر استارتاپ بررسی و تایید می‌شود. این فرآیند حداکثر 48 ساعت کاری به طول می‌انجامد و پیش از اتصال فنی، نتیجه آن (در صورت نقص اطلاعات) به اطلاع شما خواهد رسید.
  4. برای استفاده از طرح، می‌توانید پس از خرید و فعال‌سازی طرح، با استفاده از پنل پادیوم API Keyهای مورد نیاز خود را دریافت کنید.
  5. از خدمات استفاده کنید و چراغ کسب‌وکارتان را روشن نگه دارید.

 درباره پادیوم بیشتر بدانید

راه‌اندازی، توسعه و هدایت یک کسب‌وکار نیازمند ارتباط با زنجیره معمولا بزرگی از کسب‌وکارها به منظور تأمین خدمات پایه‌ای، زیرساختی و پشتیبانی است. بسیاری از شرکت‌ها و نهادها امروزه خدمات نرم‌افزاری آنلاین خود را در قالب API به کسب‌وکارهای دیگر ارائه می‌دهند: روشی چابک، امن، آسان و مقیاس‌پذیر.

اما مساله اساسی اینجاست که تعامل با تأمین‌کنندگان متعدد برای دریافت API، امری زمان‌بر، هزینه‌بر و بعضا ناممکن است، چرا که نیازمند گواهینامه‌ها و مجوزهایی است که کسب‌وکارهای نوپا معمولا در اختیار ندارند. پادیوم یک بازارچه API و خدمات دیجیتال است که می‌کوشد تمام نیازهای یک کسب‌وکار آنلاین را تجمیع کند و در اختیار آن‌ها قرار دهد. خدماتی نظیر حساب دیجیتال، نقشه، لجستیک، خدمات بانکی و… در پادیوم در دسترس هستند.

پادیوم یک پلتفرم دوسویه است. بدین ترتیب شما می‌توانید علاوه بر دریافت خدمات از پادیوم، APIها و خدمات خود را در آن عرضه کنید. محیط پادیوم، محیطی شفاف و رقابتی است و کاربران می‌توانند خدمات تأمین‌کنندگان مختلف را از نظر قیمت، عملکرد و… مقایسه کرده و از میان آن‌ها انتخاب کنند.

تلاش پادیوم این است که توسعه‌دهندگان برای ایجاد یک بستر نرم‌افزاری جدید، مجبور به توسعه تمام اجزای آن نباشند و برای دریافت خدمات دیجیتال، نیازمند مذاکره با ده‌ها نهاد و سازمان نشوند. ما تکه‌های پازل را در محیطی چابک و شفاف گرد هم آورده‌ایم تا شما بتوانید با چیدن این تکه‌ها، نرم‌افزار مطلوب خود را در کوتاه‌ترین زمان توسعه دهید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.