پیشنهاد مبدا

قابلیت‌های هوشمند تپ‌سی؛

0

با کمک قابلیت‌های هوشمند تپ‌سی، چه به صورت مجزا چه همراه با یکدیگر، در زمان و هزینه‌ی خود صرفه‌جویی کنید.

پیشنهاد مبدا دقیقا چیست؟

اگر به هر نحوی، بین مبدا انتخابی و لوکیشن حال حاضرتان، فاصله‌ی معنا داری وجود دارد. در این صورت است که اگر چند بار آن مبدا را انتخاب کنید، اپلیکیشن از دفعات بعد، خودش آن را به شما پیشنهاد می‌دهد و آن را روی نقشه مشخص می‌کند. در نتیجه اگر مثلا همیشه به جای جلوی در منزلتان، ابتدای کوچه را انتخاب می‌کنید، در لحظه‌ی درخواست سفر حتی اگر در منزل باشید، ابتدای کوچه به عنوان مبدا انتخاب می‌شود. (البته طبیعتا شما هر بار می‌توانید مبدا سفر را به دلخواه تغییر دهید). این قابلیت هوشمند، با ثبت رفتار تکراری شما در درخواست سفر، پروسه‌ی درخواست‌های تکرارشونده را کوتاه‌تر کرده و در نتیجه در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند.

این قابلیت هوشمند تپ‌سی چه زمانی به کار می‌آید؟

مثال اول: تصور کنید در نقطه‌ دیگری متفاوت با مبدا انتخابی خود حضور دارید. مثلا در طبقه‌ سوم ساختمان محل کارتان هستید، اما چون دوست دارید از کنار خیابان اصلی سوار شوید، هر روز مجبورید به جای لوکیشن خودتان، پین نقشه را جا به جا کنید تا به مبدا دلخواه و آن را انتخاب کنید.  اپلیکیشن تپ‌سی، در صورت تکرار چنین عملی، روی نقشه، آن نقطه‌ بخصوص را برایتان انتخاب می‌کند و پیغام می‌دهد که «شما معمولا اینجا سوار می‌شوید» به این ترتیب مقصد معمول شما، مشخص و انتخاب می‌شود.
مثال دوم: باشگاهی که می‌روید، در یک کوچه‌ی ورود ممنوع است، خیابان منتهی به کلاس زبانتان برای تعمیرات، بسته شده، برای عبور از پل هوایی و رفتن تا سمت دیگر خیابان، باید از محل کارتان کمی پیاده‌روی کنید و خلاصه بسیاری موقعیت های مشابه، می‌تواند نقش این قابلیت هوشمند را پررنگ کند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.