پیامگزار ملت یک استارتاپ ولث‌تک است

سحر ابراهیمی‌پور، کارشناس واحد معاملات آنلاین در پیامگزار ملت:

0

پروژه بعدی این استارتاپ این است که امکان خرید و فروش سهام از همین محل را برای کاربران فراهم کند. پیامگزار ملت قابلیت این را دارد که بسیار وسیعتر از این باشد و در صورتیکه بازخورد خوبی داشته باشد، حتما تیم را افزایش داده و در پی آن گسترش پروژه اولویت خواهد بود.

پیامگزار ملت، استارتاپی در حوزه سهام و بورس است. سحر ابراهیمی‌پور، کارشناس واحد معاملات آنلاین در این استارتاپ، پیامگزار ملت را به این صورت معرفی می‌کند: «در اصل ما سبدی از دارایی‌ها و سهام ایجاد کرده‌ایم که با استفاده از آن افراد از وبگردی خلاص می‌شوند و دیگر نیازی ندارند تا در سایت‌های مختلف بگردند و تحلیل کنند و به دنبال سهام خاصی برای معاملاتشان بگردند. اطلاعات کامل سهام مختلف اینجا وجود دارد.»

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، ابراهیمی‌پور توضیح می‌دهد که این استارتاپ برای کارگزاری بانک ملت است ولی اشخاص از هر کارگزاری دیگری هم می‌توانند از خدمات پیامگزار ملت استفاده کنند. او می‌گوید: «کاری که در استارتاپ پیامگزار ملت انجام می‌شود جدید است و هنوز برای هیچ یک از کارگزاری‌ها معرفی و ارائه نشده است.»

ابراهیمی‌پور می‌گوید: «پیامگزار ملت حدود 6 ماه است که فعالیت خود را شروع کرده است؛ در حال حاضر غیر از اطلاعاتی که در بالا اشاره کردم که قادر به ارائه آنهاست، منوهای دیگری هم دارد. این منوها شامل بحث آموزش، گزارش‌گیری، امکان ارتباط به صورت چت آنلاین با تمام واحدهای کارگزاری بانک ملت است.» او اشاره می‌کند که پروژه بعدی این استارتاپ این است که امکان خرید و فروش سهام از همین محل را هم برای کاربران فراهم کند. به گفته ابراهیمی‌پور، این استارتاپ قابلیت این را دارد که بسیار وسیعتر از این باشد و در صورتیکه بازخورد خوبی داشته باشد، حتما تیم را افزایش خواهند داد و در پی آن گسترش پروژه اولویت خواهد بود.

ابراهیمی‌پور می‌گوید: «در حال حاضر مشکل اصلی جذب سرمایه است؛ که اگر این مشکل حل شود و یا اینکه سازمان بتواند با ما همکاری کرده و امکان قرار دادن خرید و فروش روی سامانه برقرار شود؛ زمینه برای توسعه فعالیت‌های پیامگزار ملت آماده خواهد شد.»

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.