پنجمین رویداد نوآفرین استارتاپی

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

0

اتاق تهران با هدف گسترش دانش فعالان اقتصادی از حوزه کسب‌وکار نوین، پنجمین رویداد نوآفرین را، با موضوع «آشنایی فعالان اقتصادی با اکوسیستم استارتاپی» برگزار خواهد کرد.

اتاق تهران در راستای مأموریت‌های خود در توانمندسازی نوآورانه و فناورانه جامعه فعالان اقتصادی کشور و با هدف گسترش دانش فعالان اقتصادی از حوزه کسب‌وکار نوین، پنجمین رویداد نوآفرین را با موضوع «آشنایی فعالان اقتصادی با اکوسیستم استارتاپی» به طور رایگان برگزار خواهد کرد.

در این رویداد سخنرانان مدعو به تشریح نکات حائز اهمیت ادبیات استارتاپی و نقش اجزاي مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری ازجمله استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوپا، شتابدهنده‌ها، مخترعان، مراکز رشد، فرشتگان کسب‌وکار، سرمایه‌گذاران خطرپذیر، برگزارکنندگان رویدادهای کارآفرینی، منتورها، ارائه‌کنندگان زیرساخت‌های کسب‌وکار، شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، پارک‌های علم و فناوری و … خواهند پرداخت.

علاقمندان می‌توانند با تکمیل فرم طراحی شده، برای حضور در این رویداد ثبت‌نام کنند. این رویداد در تاریخ یکشنبه «ششم آبان ماه» سال جاری از ساعت ۱۴ الی ۱۸ در ساختمان مرکزی اتاق تهران برگزار می‌شود. ضمناً جهت آشنایی هرچه بیشتر فعالان استارتاپی با یکدیگر، بعد از سخنرانی‌ها نشست مذاکرات مستقیم برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.