وظیفه تمام استارتاپ‌هاست که برای اشتغال توان‌یابان کمک کنند

علی شاه‌بندی، هم‌بنیان‌گذار بامارو:

0

علی شاهبندی، هم‌بنیانگذار بامارو می‌گوید: «توان تک رویدادی در رابطه با قشری از جامعه است که همیشه کمتر دیده شده‌است. این فراد باید بیشتر دیده شوند و از استعدادهایشان استفاده شود.

علی شاهبندی، هم‌بنیانگذار بامارو می‌گوید: «توان تک رویدادی در رابطه با قشری از جامعه است که همیشه کمتر دیده شده‌‌اند. این فراد باید بیشتر دیده شوند و از استعدادهایشان استفاده شود. بامارو به دلیل شرایطی که دفتر آن دارد،یعنی 7طبقه بدون پله، امکان استفاده از توان‌یابان به صورت حضوری را ندارد ولی ما اینجا هستیم تا در صورت امکان برای سرویس‌های دیگرمان که امکان دورکاری دارند از پتانسیل این عزیزان استفاده کنیم.»

به گزارش شنبه‌پرس، شاهبندی ادامه می‌دهد: «این نوع رویدادها باید به‌صورت مستمر صورت گیرد. ورک شاپ‌های متعدد جهت مناسب سازی و آموزش توان‌یابان داشته باشیم تا برای اشتغال و کسب درآمد با مشکلات کمتری روبرو باشند و بتوانند کسب و کار بلند مدت داشته باشند. وظیفه تمام شرکت‌ها و استارتاپ‌ست که هرچه بیشتر در این جهت همکاری کنند، با درنظر گرفتن اینکه شرکت‌های بزرگ امکانات بیشتری برای کمک به توان‌یابان دارند و به همان اندازه مسئولیتشان هم بیشتر است.» بامارو سرویسی است که این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا کافه‌های نزدیک خود را ببینید و با چک کردن منوی آن‌ها، سفارش خود را ثبت کنید تا با رسیدن به کافه، سفارشتان آماده باشد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.